ŠKOLA KUGLANJA
       2007. godina
       2006. godina

USPJESI I PRIZNANJA U 2007. GODINI

•  XVI ekipno juniorsko prvenstvo RH u Zaprešiću – 2. mjesto u kategoriji juniorki (Jasmina Dubić, Valentina Prpić, Ana Puškarić i Ana Puškarić-Kober)

•  XVI parovno kadetsko prvenstvo RH u Sisku – 1. mjesto u kategoriji kadetkinja (Jasmina Dubić i Valentina Prpić)

Jasmina Dubić i Valentina Prpić

•  XVI pojedinačno kadetsko prvenstvo RH u Belišću i Osijeku – 3. mjesto u kategoriji kadetkinja (Jasmina Dubić)

•  Pojedinačno kadetsko prvenstvo Kuglačke regije zapad – 1. mjesto (Andrej Vuković)

•  Pojedinačno juniorsko prvenstvo Kuglačke regije zapad – 2. mjesto (Andrej Vuković)

•  Parovo kadetsko prvenstvo Kuglačke regije zapad – 3. mjesto (Andrej Vuković i Neven Dubić)

•  Parovo kadetsko prvenstvo Kuglačke regije zapad – 3. mjesto (Valentina Prpić i Jasmina Dubić)

•  Pojedinačno kadetsko kuglačko prvenstvo Županije karlovačke – 1. i 2. mjesto u kategoriji kadeta (Andrej Vuković i Neven Dubić)

•  Pojedinačno kadetsko kuglačko prvenstvo Županije karlovačke – 2. mjesto u kategoriji kadetkinja (Nives Poljak)

Nives Poljak

•  U izboru najboljih u športu Grada Ogulina u 2007. godini za najbolju mladu športašicu izabrana kuglačica Valentina Prpić

•  U izboru najboljih u športu Grada Ogulina u 2007. godini za najuspješnijeg trenera izabrana trenerica Ruža Neralić

•  U izboru najboljih u športu Grada Ogulina u 2007. godini za najboljeg športskog djelatnika izabran tajnik i trener Željko Stipetić

•  Povodom obilježavanja Dana Grada Ogulina 14. rujna 2007. godine Grad Ogulin dodijelio je KK "Policajcu" javno priznanje za stvaralački rad

KK "Policajac"

VIDEO PREZENTACIJA