ŠKOLA KUGLANJA
       2007. godina
       2006. godina

USPJESI I PRIZNANJA U 2008. GODINI

•  U izboru Saveza športova Karlovačke županije za najbolje u županijskom športu u 2007. godini priznanje u kategoriji najbolji trener dobila je Ruža Neralić, u kategoriji najbolji športski djelatnik Željko Stipetić, a u kategoriji mladi nadareni športaš Valentina Prpić.

•  XVII ekipno mlađejuniorsko prvenstvo RH u Bjelovaru – 2. mjesto u kategoriji mlađih juniorki (Nikolina Marković, Ena Mihaljević, Nives Poljak i Morena Rendulić)

•  XVII parovno mlađejuniorsko prvenstvo RH u Rijeci – 2. mjesto u kategoriji mlađih juniorki (Jasmina Dubić i Valentina Prpić)

•  XVII pojedinačno mlađejuniorsko prvenstvo RH u Belišću i Đakovu – 3. mjesto u kategoriji mlađih juniorki (Jasmina Dubić)

Jasmina Dubić