098 441 079
     098 759 797
     047 664 965

MAKSIMALNI UČINAK U MALOM LOŠINJU, 06. 02. 2011.
Kuglačice KK Policajac danas su gostovale u Malom Lošinju gdje su u prvenstvenoj utakmici 11. kola 2. HKL zapad/jug s maksimalnim rezultatom od 8:0 pobijedile ekipu ŽKK Jadranka Hoteli (bivši ŽKK Čikat). Domaće kuglačice uspjele su osvojiti tek 9 setova, a omjer u ukupno srušenim čunjevima bio je uvjerljivo u korist „policajki“ – 3014:2795.
Nakon dugog i iscrpljujućeg putovanja u prvom bloku igračica za KK Policajac su zaigrale Matea Gašparović i Nives Poljak i to protiv domaćih kuglačica Danijele Žabkar odnosno Cecilije Petrinić. I dok je Nives poljak s lakoćom i uz 51 čunj više pobijedila svoju protivnicu, Matea Gašparović nije bila raspoložena i, moguće zbog napornog putovanja, na jedvite jade uspjela je osvojiti dva seta i sa skromnih 476 srušenih čunjeva nadvisiti svoju protivnicu za 9 čunjeva. KK Policajac time je poveo 2:0 i stekao prednost od 60 čunjeva. Žabkar – Gašparović 467:476 (2:2) i Petrinić – Poljak 469:520 (1:3).

ŽKK Jadranka Hoteli - KK Policajac

2.HKL z/j 11. kolo

VRIJEDNA POBJEDA NAD KK KUPOM IZ OZLJA, 05. 02. 2011.
Prvi blok igračaTeškom mukom ali zasluženo, u večerašnjoj utakmici 13. kola 3. HKL zapad, na Gradskoj kuglani u Ogulinu, kuglači KK Policajca uspjeli su pobjediti kuglače KK Kupe iz Ozlja na bolju razliku ukupno srušenih čunjeva. Nakon duže vremena "policajci" su srušili preko 3300 čunjeva (točno 3303) što im je donijelo vrlo važnu prvenstvenu pobjedu i dva boda. Konačni rezultat bio je 5 : 3 (12:12) 3303:3266.
Činjenica da je svakoj ekipi pripalo po 12 setova odnosno da je u svim pojedinačnim dvobojima omjer dobivenih odnosno izgubljenih setova bio 2:2 dovoljno govori o tome da je utakmica bila do kraja izjednačena. To ne3 treba nimalo čuditi obzirom da su kuglači KK Kupe u vrhu prvenstvene ljestvice i da se s riječkom KK Mlakom razvopravno bore za ulazak u viši rang natjecanja. Koliko će ih večerašnji poraz omesti u tome vidjet će se na kraju prvenstvene utrke.
Za KK Policajac u prvom bloku igrača igrali su Nenad Plivelić i Tomislav Grdić i obadvojica su uspjela pobjediti svoje protivnike Ivana Pavlića te Zvonimira Vidičeka ali na različiti način. Naime, dok je Grdić u prva dva seta apsolutno dominirao i uvjerljivo ih dobio, Plivelić se jako mučio te ih za čunj odnosno dva izgubio. U zadnja dva seta situacija je bila obrnuta. Grdić ih je izgubio i na sreću uspio sačuvati prednost u čunjevima dok je Plivelić zaigrao puno bolje te na kraju čak uvjerljivo pobjedio svojeg protivnika. Treba napomenuti da je Grdić rezultatom od 576 srušenih čunjeva bio i najbolji igrač utakmice. Plivelić - Pavlić 535:498 (2:2) i Grdić - Vidiček 576:564).

KK Policajac - KK Kupa

3. HKLZ 13. kolo

KUGLAČICE POBJEDILE - PREDSJEDNIKU ŠZ DRAGO, 30. 01. 2011.

Nives Poljak - najbolja igračica utakmiceKuglačice KK Policajca zabilježile su još jednu prvenstvenu pobjedu. Ovaj puta, u 10. kolu 2. HKL zapad/jug, pred domaćom publikom, na Gradskoj kuglani u Ogulinu, nadvisile su odličnu ekipu ŽKK Goranina iz Delnica. Nije poznato je li i predsjednik Športske zajednice Grada Ogulina Darko Pribanić, koji se na kuglani nakratko pojavio, zbog toga bio sretan ali poznato je da mu je bilo drago što su dva huligana (policija ih je brzo otkrila i uhitila) sprejem i pirotehničkim sredstvima znatno oštetili automobil tajnika KK Policajac koji je bio parkiran ispred kuglane. No, o tome malo kasnije, kuglanje je ipak bilo u prvom planu.
Kuglačice ŽKK Goranina doputovale su u Ogulin u zasigurno najjačem sastavu, očito s namjerom da uzvrate za poraz koji su od „policajki“ doživjele na svojoj kuglani jesenas. Obzirom da prvoligašice ovaj vikend nisu igrale Delničanke su u pomoć pozvale dvojno registriranu i jednu od najboljih kuglačica KK Rijeke Snježanu Kramar. Upravo je ona, zajedno s Šteficom Pezerović, u prvom bloku igračica izišla na staze, a u dresu KK Policajca suprotstavile su im se Nives Poljak i Nikolina Marković. Iako je Kramar s 571 srušenim čunjem bila (na kraju će se to i potvrditi) najbolja igračica u svojoj ekipi, protiv Nives Poljak nije uspjela osvojiti niti set. Nives je danas briljirala i s 590 srušenih čunjeva osvojila bod za svoju ekipu i ponijela epitet najbolje igračice utakmice. S druge strane i Nikolina Marković je bila odlična te bez većih problema pobijedila svoju protivnicu. Marković – Pezerović 553:522 (2,5:1,5) i Poljak – Kramar 590:571 (4:0).

KK Policajac - ŽKK Goranin

2.HKL z/j 10. kolo

JOŠ JEDAN GOSTUJUĆI PORAZ KUGLAČA, 29. 01. 2011.
Danko Gašparović - najbolji u svojoj ekipiKuglači KK Policajca večeras su se na kuglani Hotela "jezero" na Plitvičkim jezerima proveli "ko bosi po trnju". Naime, u 12. kolu 3. HKL zapad teško su poraženi od KK Plitvica maksimalnim rezultatom 8:0 (15:9) uz 105 manje ukupno srušenih čunjeva 3264:3159.
Iako se na prvi pogled čini da "policajci" nisu imali nikakvih šansi analiza utakmice ipak daje drugačiju sliku. Prvi par kuglača KK Policajca, Nenad Plivelić i Danko Gašparović, izubili su od svojih protivnika Marka Sekulića i Vladimikra Rapaića vrlo tijesno. Danko Gašparović za samo jedan čunj, a Plivelić za sedam i to u zadnjem setu. Malo je nedostajalo da KK Policajac povede 2:0 ali poveli su domaći kuglači. Sekulić - Plivelić 516:509 (2:2) i Rapaić - D. Gašparović 562:561 (2:2).
U drugom bloku igrača dogodilo se nešto slično. Naime, iako su bili u izglednoj situaciji za osvajanje bodova, Tomislav Grdić i Ivica Gašparoivć također su za malo igubili od Draganba Krizmanića i Dalibora Špoljarića.  Opet je bio koban taj zadnji set. Krizmanić - Grdić 552:526 (2,5:1,5) i Špoljarić - I. Gašparović 511:496 (2:2).

KK Plitvice - KK Policajac

3. HKLZ 12. kolo

NOVA POBJEDA KUGLAČICA, 23. 01. 2011.
Kuglačice KK Policajca opet pobjeđuju. Nakon prošlonedjeljnog uvjerljivog poraza od gradskih rivalkinja iz ŽKK Ogulin, čini se da su došle k sebi i ponovo su počele osvajati prvenstvene bodove. Danas, u zadnjem, 9. kolu prvog dijela prvenstva 2. HKL zapad/jug, na ogulinskoj Gradskoj kuglani uvjerljivo su svladale kuglačice zadarskog KK Donata rezultatom 6:2 (17:7) ali i uz uvjerljivu prednost u ukupno srušenim čunjevima 3255:3072.
Za "policajke" u prvom bloku igračica zaigrale su Nives Poljak i Nikolina Marković, a protivnice su im bile Irina Morović te Žaklina Jelača. Nives Poljak se dosta mučila ali je konačno uz dva osvojena seta i tek jedan čunjh prednosti uspjela pobjediti dok je, s druge strane, Nikolina Marković ponovo zaigrala odlično i doslovno deklasirala svoju protivnicu bez izgubljenog seta i uz 62 čunja više. KK Policajac je time poveo s 2:0 i stekao osjetnu prednost od 63 čunja. Poljak - Morović 519:518 (2:2) i Marković - Jelača 574:512 (4:0).

KK Policajac - KK Donat

2. HKL z/j 9. kolo

VALJDA NIJE BIO DAN, 23. 01. 2011.
Najbolji među lošima - Tomislav GrdićKuglačima KK Policajca jučer valjda nije bio dan - kako se to običava reći kada stvari ne idu kako bi trebale. Naime, gostovali su u Puli gdje su u 11. kolu 3. HKL zapad na kuglani Doma sportova uvjerljivo izgubili od domaćih kuglača KK Elektroistre. Konačni rezultat bio je 7 : 1 (18:6) za domaćine odnosno 3273:2976 u ukupno srušenim čunjevima.
Zaista bi se trebalo dobrano potruditi i u arhivi pronaći utakmicu u kojoj su "policajci" ukupno srušili manje od tri tisuće čunjeva, kao što je to bilo sinoć. Teško je naći opravdanje za tako loš rezultat, u kojem su tek dvojica kuglača srušila preko petsto čunjeva (Bajt i Grdić). Je li razlog kuglana u Puli koja je još jedna od rijetkih u regiji zapad koja nema pločaste segmente, je li putovanje u Pulu koje je bilo naporno i po loošim vremenskim uvjetima, nešto drugo? Teško je reći, no, da vidimo kako su igrali...
U prvom bloku igrača za KK Policajc su zaigrali Mirko Birač i Nenad Plivelić i to protiv Pejašinovića i Božca. Birač je osvojio tek jedan set i izgubio uz minus od 35 čunjeva, a Plivelić je bez osvojenog seta izgubio uz čak 85 čunjeva manje. KK Elektroistra povela je 2:0 i stekla prednost od ogromnih 120 čunjeva. Pejašinović - Birač 528:493 (3:1) i Božac - Plivelić 571:486 (4:0).

KK Elektroistra - KK Policajac

3.HKLZ 11. kolo

U OGULINSKOM DERBIJU ŽKK OGULINU POBJEDA, 16. 01. 2011.

Nakon dvije kuglačke sezone u kojima su, najprije kuglačice ŽKK Ogulina i onda KK Policajca po jednu sezonu igrale u 1. HKL, ponovo je na ogulinskoj gradskoj kuglani igran lokalni derbi kuglačica. Naime, u nastavku prvenstva 2. HKL zapad/jug odnsono u 8. kolu svoju međusobnu utakmicu odigrale su kuglačice ŽKK Ogulina i KK Policajca. Ovaj puta domaća ekipa je bila ekipa ŽKK Ogulina i, nakon ne baš zanimljive i neizvjesne utakmice, pripala ime je uvjerljiva pobjeda od 7 : 1 (14:10) i 3320:2159 u ukupno srušenim čunjevima.
Koliko god su pojedine kuglačice ŽKK Ogulina odigrale iznenađujuće dobro toliko im ej u prilog išla i loša igra nekih "policjaki". U prvom bloku igračica bilo je potpuno izjednačeno tako da su "ogulinka" Mirjana Stošić i "policajka" Maja Stipetić pobjedile svoju protivnicu Mateu Gašparović odnsono Mariju Paušić sa po tri čunja prednosti tako da je nakon toga rezultat bio potpuno izjednačen i u pojedinačnim pobjedama i u srušenim čunjevima. Paušić - Stipetić 516:519 (1:3) i Stošić - Gašparović 546:543 (2:2).

ŽKK Ogulin - KK Policajac

2.HKL z/j 8. kolo

POBJEDA KUGLAČA U NASTAVKU PRVENSTVA, 16. 01. 2011.
A. Marković - najbolji pojedinac KK Policajca na utakmiciKuglači KK Policajca nastavak prvenstva 3. HKL zapad u novoj godini započeli su osvajanjem novih bodova. Naime, u 10. prvenstvenom kolu na domaćoj kuglani bili su uspješniji od riječkog KK Telekoma ukupnim rezultatom 5 : 3 (11:13) odnosno u ukupno srušenim čunjevima 3287:3258.
Za domaće kuglače bila je to veoma važna utakmica jer ih u naredna dva kola očekuju dva gostovanja, a u izjednačenoj ligi kakva je 3. HKL zapad svaka domaća pobjeda je prilika za osvajanje bodova odnsono gubitak bodova kod kuće teško je nadoknaditi u gostima.
Kao što se i očekivalo, od samog početka bilo je izjednačeno i neizvjesno. Najprije su Nenad Plivelić i Tomislav Grdić u prvom bloku protiv Bilića i D. Božičića odigrali tako da je Plivelić glatko izgubio, a Grdić slično pobjedio svojeg protivnika. Pri tome je KK Policajc stekao i neznatnu prednost od 6 čunjeva. Plivelić - Bilić 544:605(0:4) i Grdić - D.Božičić 581:514 (3:1).