Odluka, 13. 03. 2008.
Saziva se redovna godišnja Skupština KK POLICAJAC Ogulin.

Skupština će se održati u petak 18. travnja 2008. godine u Domu DPD-a Sveti Rok Lomost u Ogulinu s početkom u 19.30 sati sa slijedećim dnevnim redom;

NOVE WEB STRANICE, 27. 02. 2008.

Kuglački klub "Policajac" predstavlja Vam svoje nove Internet stranice! Neke stranice su još u izradi pa Vas molimo za strpljenje! Do tada možete ostaviti komentar u knjizi gostiju, te želje i pitanja možete poslati na naš e-mail!

Poštari bolji - policajcima utjeha broj srušenih čunjeva ,
U večerašnjoj poslijednjoj utakmici natjecanja u III. HKL zapad kuglačima KK Policajca niti 3405 srušenih čunjeva (najviše u cijelom prvenstvu) nije bilo dovoljno za pobjedu. Naime, u 22. kolu u ogulinskom derbiju protiv KK Poštara, koji su ovaj puta bili gosti, kuglači KK Policajca doživjeli su još jedan domaći poraz. Poštari su bili bolji 5 : 3 odnosno 3431 : 3405 u srušenim čunjevima. Zanimljivo je to što su "policajci" bili uspješniji u setovima i to 14 : 10.
Inače, ova utakmica nije imala nikakav natjecateljski značaj tj. za niti jednu ekipu nije odlučivala o budućem statusu jer su obadvije ekipe već ranije osigurale status trećeligaša. Međutim, ovakve utakmice ogulinskih klubova uvijek su zanimljive i imaju posebnu draž jer odlučuju o trenutnom prestižu u okviru lokalnih kuglačkih nadmetanja.
Kuglači KK Poštara zabilježili su i drugu prvenstvenu pobjedu u ovoj kuglačkoj sezoni, isto kao i kuglači KK Obrtnika koji su već ranije u početku prvenstva već uspjeli dva puta pobijediti .
Tako su ovogodišnje prvenstvene okršaje kuglači KK Policajca, računajući samo domaće tj. ogulinske dvoboje, završili iza KK Poštara i iza KK Obrtnika.
Kao i u nekim proteklim utakmicama protiv KK Poštara, kuglači KK Policajca utakmicu su započeli više nego dobro. U prvom bloku obadva igrača KK Policajca osvojili su bodove i stekli 37 čunjeva prednosti. Naime, Mirko Birač srušio je 567 čunjeva i pobjedio Stevu Šlata koji je srušio 548 čunjeva, dok je Marijan Stipetić srušio 576 čunjeva i bio je bolji od Joška Matijašića koji je srušio 558 čunjeva.

III. HKL zapad 22. kolo KK Policajac - KK Poštar

22. kolo III. HKL zapad

Premijerni nastup ženske ekipe KK Policajca u 1. HKL,
Predstavljanje ekipaDanašnji dan ostat će zauvijek u pamćenju mladim kuglačicama KK Policajca jer su danas po prvi puta u svojoj kratkoj ali uspješnoj sportskoj karijeri već zaigrale u elitnom kuglačkom društvu - u ženskoj 1. HKL protiv ŠKK Podravke u Koprivnici. Bez obzira što je taj njihov prvi prvoligaški nastup završio pristojnim porazom od slavnih i poznatih kuglačica, kuglačice KK Policajca predvođene trenerom Željkom Stipetićem trudile su se i borile koliko su mogle i  u svemu tome uspjele su osvojiti čak dvije pojedinačne pobjede. Konačni rezultat utakmice bio je 6 : 2 za domaće kuglačice i 3282 : 3105 u srušenim čunjevima. Pojedinačne pobjede uspjele su ostvariti najmlađa igračica utakmice Matea Gašparović, kojoj je ovo bio prvi prvenstveni nastup uopće, te Nives Poljak.
Zapisnik s utakmice nismo uspjeli dobiti u digitalnom formatu pa ga možete pogledati na fotografiji ovdje.

Matija, Matea i Luka na pola puta do medalje,
Matea Gašparović - vodeća nakon prvog nastupaPojedinačno prvenstvo Hrvatske kuglačke regije zapad za kadete i kadetkinje (U-14) odnosno mlađe juniore i mlađe juniorke (U-18) danas je započelo na riječkim kuglanama SRC Mlaka i SRC 3. maj. U kategoriji kadeta te mlađih juniorki zastupljeni su i kuglači odnosno kugloačice KK Policajca - i to veoma uspješno.
Naime, u kategoriji kadeta, koji su danas nastupali na kuglani SRC Mlaka, Matija Cindrić s 499 srušenih čunjeva, nakon prvog nastupa je drugi, odmah iza kuglača ogulinskog KK Kleka Andrije Božičevića koji mu "bježi" svega 3 čunja. Za KK Policajac još su prvog dana nastupali Ivan Hećimović (463) 8. mjesto Ante Hećimović (424) 13. mjesto i Mile Štrk (375) 14. mjesto od 16 kadeta..
U kategoriji mlađih juniorki, koje su nastupale na kuglani SRC 3. maj, "policajka" Matea Gašparović je uvjerljivo vodeća s fenomenalnih 583 srušena čunja u prvom nastupu. Još je nastupila i Tamara Majetić koja je srušila 480 čunjeva i nema nekih izgleda za odličje obzirom da zauzaima 12. mjesto od 14 mlađih juniorki kje su danas nastupile.
Dobru priliku za osvojiti medalju u kategoriji mlađih juniora ima također i Luka Damjanić koji je pred neki dan dvojno registriran za KK Policajac ali na ovom natjecanju nastupa za matični klub KK Klek. On je nakon prvog dana drugi s 532 srušena čunja, a to je svega 17 čunjeva manje od trenutno prvoplasiranog Senfnera iz KK Kamačnika Vrbovsko.
Pojedinačno kadetsko i mlađejuniorsko prvenstvo Regije, za razliku od juniorskog, igra se u dva nastupa na ukupna zbirni rezultat pa su šanse Matije Cindrića i Matee Gašparović, ali i Luke Damjanića, za osvajanje medalja velike. Posebno se to odnosi na Mateu jer drugoplasiranoj Niki Cvitković iz KK Mlake, koja je inače svjetska juniorska prvakinja s prošlogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Njemačkoj, "bježi" za 35 čunjeva, a trećeplasiranoj Tihani Kopić iz KK Rijeka Kvig čak 54 čunja.
Za napomenuti je da na ovogodišnjem regionalnom prvenstvu U-14 i U-18, osim iz KK Policajca, sudjeluju i mladi kuglači i kuglačice iz KK Kleka i ŽKK Ogulina, tako da su Ogulinci i Ogulinke najbrojniji natjecatelji.
Nadamo se da će nakon sutrašnjeg, drugog nastupa kadeta na kuglani SRC 3. maj, a mlađih juniorki na kuglani SRC Mlaka, KK Policajac biti bogatiji za još neku medalju mlađih kategorija kuglačica i kuglača, o čemu ćemo opširno izvijestiti na našim službenim web stranicama.

Kadeti U-14 - prvi dan

Mlađe juniorke U-18 - prvi dan