Kuglačice KK Policajca pobjedile KK Kupu u Ozlju, 26. 04. 2008.
Kuglana
Danas je svečano otvorena novouređena kuglana "Azelija" u Ozlju, a prije same svečanosti otvaranja prijateljsku kuglačku utakmicu odigrale su kuglačice domaćega kluba KK "Kupe" i kuglačice KK "Policajca" iz Ogulina. Gošće iz Ogulina su bile bolje i pobjedile rezultatom 6 : 2 (3207 : 3110).

Inače, kuglana "Azelija" u Ozlju u vlasništvu je Damira Pavlakovića koji je u uređenje kuglane tj. postavljanje tzv. ploča i automata uložio oko 200.000,00 kn vlastitih sredstava. Kuglanu je svečano otvorila gradonačelnica Grada Ozlja i zastupnica u Hrvatskom Saboru Biserka Vranić simboličkim bacanjem kugle, a svečanom činu otvorenja, pored kuglačica i vodstva KK "Policajca", nazočili su još kuglači KK "Konikom" iz Osijeka kao i voditelji natjecanja Kuglačke regije zapad i Kuglačke regije istok Nikola Majnarić i Miroslav Lijović, predsjednica Kuglačkog saveza Karlovačke županije Katarina Pavletić-Jezerinac, predsjednik natjecateljske komisije KSKŽ Rudolf Perše i mnogi drugi.
Nakon svečanog otvorenja prijateljsku kuglačku utakmicu odigrali su i kuglači domaćina KK "Kupa" i gosti iz KK "Konikom" Osijeka u kojoj su bolji bili gosti. Pobijedili su rezultatom 7 : 1 (3551 : 3370) uz odličnu igru reprezentativca Marija Mušanovića koji je oborio 647 čunjeva.
U ženskoj prijateljskoj urakmici za KK "Policajac" igrale su Ana Puškarić (504), Nikolina Marković (520), Morena Rendulić (517), Nives Poljak (543), Jasmina Dubić (552) i Valentina Prpić (571) koja je ujedno i najbolja igračica utakmice.
Nakon utakmica, u organizaciji domaćina KK "Kupa" i vlasnika kuglane upriličen je bogati domjenak i prava fešta uz ples i pjesmu do kasno u noć.

Pogled na prekrasnu kuglanu "Azelija" u Ozlju

Kuglačice KK "Kupe" i KK "Policajca"

Vlasnik kuglane Damir Pavlaković, predsjednica KSKŽ Katarina Pavletić-Jezerinac i gradonačelnica Grada Ozlja Biserka Vranić

Kuglačice i kuglači KK "Kupe", KK "Policajca" i KK "Konikom-Osijeka"