Upravni odbor imenovao novog kapetana muške ekipe, 01. 07. 2008.

Tomisalv GrdićNa sinoć održanoj sjednici Upravni odbor KK Policajca, između ostalih odluka i zaključaka, imenovao je Tomislava Grdića za novoga kapetana muške ekipe. Tomisalv Grdić, iako jedan od najmlađih kuglača (rođen je 1979. godine), dugogodišnji je član KK Policajca i standardni član najjače postave. Prema prošlogodišnjoj odluci Upravnog odbora Tomislav Grdić i dalje ostaje trener muške ekipe tako da je od sinoć u dvostrukoj ulozi - trenera i kapetana. Podsjećamo da je Tomislav Grdić jedan od troje članova KK Policajca (trenerski tečaj još su završili Ruža Neralić i Željko Stipetić) koji su nedavno pohađali i uspješno završili tečaj za trenere kuglanja u organizaciji HOO-a i HKS-a. Obziorm na navedeno nadamo se da će ova odluka Upravnog odbora pridonijeti boljim rezultatima muške ekipe nego što su bili u protekloj sezoni.

Upravni odbor zahvalio se dosadašnjem kapetanu (i članu Upravnog odbora) Branku Bajtu na trudu i zalaganju za dobrobit i uspjehe kluba u protekloj sezoni u nadi da će svojim iskustvom i znanjem i dalje biti na pomoć novome kapetanu kao i svim ostalim kuglačicama i kuglačima.
Za kapetanicu ženske ekipe ponovno je imenovana Valentina Prpić.
Inače, u netom završenom prijelaznom roku KK Policajac je napustio Andrej Vuković te prešao u KK UHVDR-Obrtnik dok u klub nije došao nitko.
Prvo okupljanje ženske ekipe dogovoreno je već za danas kada će i službeno, pod vodstvom trenerice Ruže Neralić, započeti pripreme za novu kuglačku sezonu dok će prvo okupljanje muške ekipe uslijediti krajem srpnja ili početkom kolovoza.
U svakom slučaju, uprava KK Policajca ove godine na vrijeme je poduzela sve potrebne aktivnosti radi što boljih priprema kako muške tako i ženske ekipe za novu kuglačku sezonu ali kvalitetu priprema može poremetiti dinamika rekonstrukcije jedine ogulinske kuglane.
Dinamika obnove kuglane mogla bi utjecati i na odluku Upravnog odbora da se ove godine povodom obilježavana Dana Župe i Grada Ogulina - blagdana uzvišenja Svetoga križa već tradicionalno organizira Otvoreno kadetsko prvenstvo Grada Ogulina za kuglačice i kuglače koje se planira održati 6. i 7. rujna 2008. godine. U KK Policajcu i Školi kuglanja Ogulin nadaju se da će do tada kuglana biti u cijelosti obnovljena i da će se planirane aktivnosti uspješno održati.