Održan Plenum kugl. klubova Regije zapad, 21. 07. 2008.
medalje za osvojeno 3. mjesto U subotu 19. srpnja 2008. godine u Rijeci je održan Plenum kuglačkih klubova Hrvatske kuglačke regije zapad, a kojega sačinjavaju svi kuglački klubovi iz Županija primorsko-goranske, istarske, karlovačke i ličko-senjske koji se natječu od 2. do 5. lige (muški) i 2. lige (žene).
Plenumom je, kao i uvijek do sada, predsjedao voditelj natjecanja u svim ligama KRZ gosp. Nikola Majnarić. Na Plenumu se, već po tradiciji, izvršilo proglašenje najboljih klubova u protekloj kuglačkoj sezoni 2007./08. i po tri prvoplasirane ekipe dobile su pehare i medalje. Tako je i ženska ekipa KK Policajca za osvojeno 3. mjesto u protekloj sezoni u 2. HKL zapad/jug dobila pehar i set medalja - za kuglačice i trenericu.

pehar za osvojeno 3. mjestoVoditelj natjecanja Nikola Majnarić podnio je izvješće o radu kao i financijsko izvješće, koja izvješća su i prihvaćena, kao i cjenik (članarina, troškovi sudaca pristojbe i dr.)za novu kuglačku sezonu.
Novost s Plenuma je da su od daljnjeg natjecanja definitivno odustali KK Tvornica Lola Ribar iz Karlovca koji su protekle sezone izborili nastup u 3. HKL kao i KK Delnice koji su protekle sezone ispali iz 3. HKL. Zbog tih odustajanja prihvaćena je popuna 3. i 4. HKL novim klubovima pa je tako ogulinski klub KK UHVDR-Obrtnik postao novi trećeligaš dok je, još jedan ogulinski klub KK Željezničar-branitelj ostao četvrtoligaš.
Što se tiče 2. HKL zapad/jug za žene neizvjestan je daljnji nastup u prvenstvu ekipe KK Vrbovsko pa je zbog tog razloga odgođeno izvlačenje natjecateljskih brojeva za novu ligašku sezonu ali i sam sustav natjecanja jer liga bez KK Vrbovsko broji svega 6 kluibova. Hoće li se u novoj sezoni igrati dvokružno ili trokružno odlučit će se naknadno tj. nakon pismenog očitovanja klubova. Isto tako naknadno će se odrediti i početak natjecanja u navedenoj ligi za žene.
Inače, u 2., 3. i 4. HKL natjecanje će započeti 4. i 5. listopada 2008. godine dok će natjecanje u 5. HKL započeti tjedan dana kasnije.
Muška ekipa KK Policajca u 3. HKL prvo kolo igra protiv novajlije u ligi KK UHVDR-Obrtnika pa će tako na samom početku natjecanja ogulinska publika biti u prilici gledati ogulinski derbi.
Za nadati se je da će do početka prvenstvenih natjecanja biti dovršena obnova ogulinske kuglane na kojoj se trenutno intenzivno radi, a na novoj kuglani sigurno neće nedostajati sportskih uzbuđenja i dobrih rezultata.