Težak poraz Policajca u Poreču!, 11. 10. 2008.
Kuglači KK Policajca danas na početku natjecanja u prvenstvu III. HKL zapad protiv KK Pazina u Poreču doživjeli su težak poraz.
KK Pazin, koji svoje prvenstvene utakmice igra u Poreču, pobijedio je sa maksimalnim rezultatom od 8 : 0, a u srušenim čunjevima bilo je 3281 : 3126.
Bila je to utakmica 2. kola, a u 1. kolu KK Policajac trebao je igrati kao domaćin protiv ogulinskog KK Obrtnika, međutim, ta je utakmica sporazumno odgođena za 21. listopada (utorak) u 20,00 h zbog rekonstrukcije kuglane.
Nakon ovog poraza kuglači KK Policajca mogu se jedino tješiti u onoj narodnoj izreci "prvi mačići se u vodu bacaju", a utjeha može uslijediti već u slijedeću subotu kada u goste KK Policajcu dolazi KK Uljanik iz Pule.
Osim što će to biti premiojerna utakmica KK Policajca na domaćem terenu, bit će to i prva utakmica na novouređenoj kuglani koja se službeno otvara sutra u 11,00 h.

3. HKL 2. kolo (KK Pazin - KK Policajac)

2. kolo III. HKL zapad

Kuglači KK Policajca ispred kuglane u Poreču.
stoje: Branko Bajt, Ivica Gašparović, Mirko Birač i Marijan Gašparović
čuče: Danko Gašparović, Mladen Hećimović i kapetan Tomislav Grdić