Pobjeda KK Policajca protiv KK Uljanika, 18. 10. 2008.

Najbolji igrač utakmice - Mladen HećimovićKuglači KK Policajca danas poslijepodne zabilježili su svoju prvu prvenstvenu pobjedu u novoj kuglačkoj sezoni. Bila je to ujedno i prva službena utakmica na novouređenoj ogulinskoj kuglani, a "policajci" su uvjerljivo pobijedili kuglače KK Uljanika iz Pule u 3. kolu III. HKL zapad. Konačni rezultat bio je 7 : 1 (15 : 9 u setovima i 3309 : 3158 u srušenim čunjevima).
U prvom bloku "policajci" Mladen Hećimović i Anton Marković odmah su osvojili dva pojedinačna boda i ulovili prednost od 62 čunja. oglasna ploča na kuglani
Posebno se večeras istakao Mladen Hećimović koji je sa srušenih 567 čunjeva do daljnjega postao i rekorder novouređene kuglane što se službenih prvenstvenih nastupa tiče.
U drugom bloku vodstvo domaćina na 4 : 0 povećali su Branko Bajt i Marijan Stipetić uz "podebljanje" viška srušenih čunjeva.
Konačno, u trećem bloku odličnom igrom i s 563 srušena čunja Ivica Gašparović donio je peti pojedinačni bod za KK Policajac dok je njegov brat Danko Gašparović za svega 12 manje oborenih čunjeva izgubio bod.

III. HKL - 3. kolo (KK Policajac - KK Uljanik)

3. kolo III.HKL zapad

Bila je to solidna predstava kuglača KK Policajca koji su od samog početka dominirali i jasno dali do znanja gostima da danas neće nositi bodove u Pulu.
Nakon prošlotjednog teškog poraza u Poreču ovom visokom pobjedom "policajci" su stekli veliko samopouzdanje pred vrlo važnu zaostalu utakmicu 1. kola protiv ogulinskog KK Obrtnika koja se igra u utorak 21. 10. u 20.00 h.

Evo nekoliko fotografija s današnje utakmice.

Mladen Hećimović i Anton Marković

Branko Bajt i Marijan Stipetić

Danko i Ivica Gašparović

Glavni sudac Nikola Filipović dobro se "nosio" s novom tehnikom

Bez njega bi čunjevi ostali zapetljani i utakmica se ne bi mogla završiti...
Ivan Salopek - Soćo pravi je uzor mlađim klupskim kolegama!