Gradonačelnik primio kuglačice i vodstvo KK Policajca, 12. 12. 2008.
Danas u 13.00 sati u prostoru gradske vijećnice grasdonačelnik Grada Ogulina gosp. Nikola Magdić i njegov zamjenik gosp. Tone Radočaj upriličili su primanje za mlade kuglačice KK Policajca - osvajačice zlatnih medalja na ovogodišnjim državnim natjecanjima, njihove trenerice Ruže Neralić te predsjednika i tajnika kluba Željka Stipetića i Marijana Turkovića.
Gradonačelnik gosp. Nikola Magdić čestitao je kuglačicama i trenerici na osvojenim medaljama, pohvalio ukupne rezultate KK Policajca, poglavito ženske ekipe koja je nakon jesenskog dijela prvenstva 2. HKL čvrsto na vrhu prvenstvene ljestvice, i zaželio još bolje rezultate u slijedećoj godini.
Na čestitkama i pohvalama u ime kluba zahvalio se predsjednik Marijan Turković obećavši još veći angažman svih struktura u klubu i još pregršt medalja sa kuglačkih natjecanja.
Trenerica ženske ekipe Ruža Neralić predstavila je gradonačelniku i njegovom zamjeniku osvajačice naslova državnih prvakinja tijekom 2008. godine. To su: u kategoriji kadetkinja U-14 na XVII parovnom prvenstvu RH Matea Gašparović (u paru s kuglačicom KK KUpe iz Ozlja Valentinom Pavlaković), u kategoriji mlađih juniorki U-18 Valentina Prpić, Morena Rendulić, Jasmina Dubić i Nives Poljak na XVIII ekipnom prvenstvu RH te Nikolina Marković, Jasmina Dubić, Morena Rendulić i Nives Poljak u kategoriji juniorki U-23 na XVIII ekipnom prvenstvu RH.
Nakon toga gradonačelnik je kuglačicama i vodstvu KK Policajca uručio prigodne poklone te svima skupa zaželio sretan Božić i uspješnu novu 2009. godinu.
Druženje je nastavljeno ugodnim razgovorom uz sokove i kavu.
Fotografije s današnjeg prijama:

Svi sudionici današnjeg prijama u gradskoj vijećnici.

Aktualna kadetska U-14 prvakinja RH za parove - Matea Gašparović

Valentina Prpić - članica mlađejuniorske ekipe KK Policajca - ekipnih prvakinja RH u U-18 kategoriji.

Nikolina Marković - članica juniorske ekipe KK Policajca - ekipnih prvakinja RH u kategoriji U-23

Morena Rendulić (uz Jasminu Dubić i Nives Poljak) - članica mlađejuniorske i juniorske ekipe KK Policajca - ekipnih prvakinja RH u kategoriji U-18 i U-23

Ruža Neralić - trenerica kuglačica KK Policajca i voditeljica Škole kuglanja Ogulin