Rutinski protiv KK Čikata, 21. 02. 2009.
Ana Puškarić - najigračica utakmiceU 9. kolu II. HKL zapad/jug za žene kuglačice KK Policajca ugostile su danas u 14.00 sati kuglačice KK Čikata iz Malog Lošinja i uvjerljivo pobjedile 7 : 1.
Bila je to rutinska pobjeda domaćih kuglačica koje su, tako je barem izgledalo, igrale baš onoliko koliko im je bilo doboljno da zabilježe još jednu pobjedu protiv simpatičnih Lošinjanki.
Utakmicu za domeće započele su Ana Puškarić i Nikolina Marković protiv Marjane Nosil i Jasminke Sokolić. I dok je Ana odličnom igrom (igračica utakmice) uvjerljivo nadjačala svoju protivnicu rezultatom 554 : 473, Nikolina se dosta mučila i na kraju izgubila od svoje protivnice 506 : 522.
U drugom bloku igračica Morena Rendulić i Jasmina Dubić bile su prejake za svoje protivnice Radojku Aleksa i Silviju Muškardin te su, Morena sa 521 : 471 odnosno Jasmina sa 508 : 452, osvojile još dva boda za svoju ekipu, čime je utakmica bila praktično odlučena.

II. HKL zapad/jug 9. kolo KK Policajac - KK Čikat

9. kolo II. HKL zapad/jug

Zadnji par igračica za KK Policajac bile su Nives Poljak i Valentina Prpić, koje su, iako nisu briljirale, bez nekih većih problema tj. 495 : 475 odnosno 533 : 530, pobijedile svoje protivnice Danijelu Žabkar i Danijelu Alagić čime je postavljen konačni rezultat 7 : 1 te 3117 : 2923.
Ovom pobjedom kuglačice KK Policajca i dalje su vodeće na prvenstvenoj ljestvici i učinile su još jedan korak prema konačnom cilju - osvajanju prvog mjesta i sudjelovanju na kvalifikacijama za popunu 1. HKL. Slijedeća prepreka na tom putu bit će kuglačice KK Kupe iz Ozlja u subotu 28. veljače u Ozlju.

Ana Puškarić, Marjana Nosil, Nikolina Marković i Jasminka Sokolić

Morena Rendulić, Radojka Aleksa, Jasmina Dubić i Silvija Muškardin

Nives Poljak, Danijela Žabkar, Valentina Prpić i Danijela Alagić

Nakon boda u Šibeniku, nova dva protiv Lošinjanki - trener Željko Stipetić (desno) i njegov pomoćnik Ivica Gašparović.

Simpatične i komične gošće Jasminka i Silvija na odlasku su se poželjele fotografirati s domaćim kuglačicama.