Očekivani poraz u Karlovcu, 22. 02. 2009.

Grad KarlovacU 16. kolu III. HKL zapad kuglači KK Policajca jučer su gostovali kod vodeće ekipe prvenstva KK Amatera i, što je bilo za očekivati, poraženi su maksimalnim rezultatom 8 : 0.
U ovom porazu kuglači KK Policajca uspjeli su ukupno srušiti solidnih 3236 čunjeva dok su domaći kuglači srušili respektabilnih 3412 čunjeva.
Sam početak utakmice nije baš navještao tako uvjerljivu pobjedu domaćih kuglača jer su "amateri" Holjevac i Golubić teško i u samom finišu uspjeli nadjačati "policajce" Marijana Stipetića i Antona Markovića. Stipetić je srušio 561 čunj, osvojio 2 seta i izgubio za 18 čunjeva dok je Marković osvojio 1,5 seta i za 17 čunjeva bio slabiji srušivši ukupno 544 čunja. Dakle, uz malo sreće u četvrtom setu rezultat nakon prvog bloka mogao je biti i na strani KK Policajca.

III. HKL zapad 16. kolo KK Amater - KK Policajac

16. kolo III. HKL zapad

U drugom bloku igrača Mance sa 574 i Tomljanović sa 565 srušenih čunjeva bili su nadmoćniji od gostujućih kuglača Nenada Plivelića, koji je srušio 527 i Branka Bajta koji je srušio 539 čunjeva.
Na kraju, u trećem bloku igrača, za KK Policajac su nastupili i izgubili Mirko Birač, srušivši 513 čunjeva i Danko Gašparović koji je srušio 552 čunja. Do bodova, međutim, nisu došli jer su njihovi protivnici Badovinac i Marasović srušili 550 odnosno 583 čunja.
Sve u svemu, nakon duže vremena kuglači KK Policajca su u gostima, bez obzira na uvjerljiv poraz, pokazali solidnu igru i napravili ukupno dobru "cifru" pa se s optimizmom okreću slijedećem protivniku tj. KK Kamačniku iz Vrbovskog koji u Ogulin dolazi slijedeće kolo. Utakmica se igra u subotu 28. veljače s početkom u 18.30 sati.