Gostujuća pobjeda protiv KK Elektroprimorja, 22. 03. 2009.
Kuglana SRC MlakaKuglači KK Policajca danas su u Rijeci, na kuglani SRC "Mlaka", u prvenstvenoj utakmici 20. kola III. HKL zapad protiv već otpisanog KK Elektroprimorja, ostvarili još jednu gostujuću pobjedu.
Ova utakmica prema rasporedu natjecanja trebala se igrati jučer na kuglani SRC "3. maj" ali zbog radova na navedenoj kuglani utakmica je odigrana na poznatijoj riječkoj kuglani. Obzirom da je navedena šesterostazna kuglana i kuglačima KK Elektroprimorja na neki način bila gostujuća, "policajci" su to iskoristili i pobijedili 6 : 2.  U srušenim čunjevima bilo je 3329 : 3233.
Obzirom da je kuglana na Mlaci šesterostazna, po prvi puta u ovoj sezoni, kuglači KK Policajca igrali su na svih šest staza. U prvom bloku tako su zaigrali Ivica Gašparović, Marijan Stipetić i Branko Bajt. Prva dvojica osvojili su pojedinačni bod dok je Bajt tijesno izgubio.

III. HKL zapad 20. kolo KK Elektroprimorje - KK Policajac

20. kolo III HKL zapad

Mirko Birač - igrač utakmiceIvica Gašparović srušio je 551 čunj, a njegov protivnik Hajrudin Purković 530. Marijan Stipetić sa 554 srušena čunja uvjerljivo je pobijedio Dragu Ljubojevića koji je srušio tek 517, a protivnik Branka Bajta Leo Purković za 6 čunjeva bio je od njega bolji. Bajt je srušio solidnih 555 čunjeva.
U drugom bloku bod za KK Policajac su osvojili Mirko Birač sa 568 (igrač utakmice) i Danko Gašparović sa 561 srušenih čunjeva i to protiv Ivice Benića sa 535 odnosno Radislava Hodžića sa 542 srušenih čunjeva. Nenad Plivelić sa 540 čunjeva bio je kratak za 8 čunjeva u odnosu na svojeg protivnika Lovru Matkovića.
Ovo je bila do sada najbolja gostujuća utakmica kuglača KK Policajca, a je li tome razlog dobra kuglana vidjet ćemo već slijedeće kolo kada, na istoj kuglani, "policajci" igraju protiv također otpisane KK Lokomotive.