Prvoligaškim rezultatom zaključena 2. liga, 29. 03. 2009.

N. Marković - igračica utakmiceKuglačice KK Policajca, ovogodišnje prvakinje II. HKL zapad/jug, u poslijednjoj i zaostaloj prvenstvenoj utakmici 11. kola praktički su deklasirale kuglačice iz zadarskog KK Donata rezultatom 7 : 1 i 278 čunjeva razlike. U srušenim čunjevima bilo je 3322 : 3044. Ovo je bila 10. prvenstvena pobjeda mladih kuglačica KK Policajca ove sezone u kojoj su samo jednom remizirale (protiv KK Šubićevca u Šibeniku) i samo jednom izgubile (protiv ŽKK Goranina u Delnicama) te su tako sa 21 bodom uvjerljivo prve. Zbog tog iznimnog uspjeha ali posebno zbog današnje maestralne igre njima i njihovom treneru Željku Stipetiću mnogi su danas na kuglani uputili čestitke uz želje da slijedeće sezone Ogulin opet ima žensku prvoligašku ekipu.
No, da vidimo kako je to bilo.Već od samog početka "policajke" su vozile petom odnosno prvoligaškom brzinom te su u prvom bloku igračica Ana Puškarić (558) i Nikolina Marković (577 - igračica utakmice) pobijedile solidne Zadranke Tanju Perović (527) i Irinu Morović (529).
U drugom bloku Morena Rendulić (555) je svoju protivnicu Vasiliju Božajić (457) nadjačala za 98 čunjeva dok je Jasmina Dubić (544) ostavila tračak nade za gošće jer je od nje bila malo bolja Nives Grabovac (557).

II. HKL zapad/jug 11. kolo KK Policajac - KK Donat

14. (zadnje) kolo II. HKL zapad/jug

U trećem bloku Nives Poljak (571) je nastavila prvoligaški te je uvjerljivo pobjedila Mirjanu Govorčin (519), a Valentina Prpić (517) je sa pola snage uvjerljivo bila bolja od Žakline Jelača (455).
Bila je to zasigurno najbolja prvenstvena utakmica kuglačica KK Policajca ove sezone i obzirom na lakoću pobjeđivanja i dojam da se može još bolje i više (Valentina Prpić) svi u KK Policajcu, ali i brojni današnji navijači, s optimizmom očekuju kvalifikacije za popunu 1. HKL koje će se igrati 18. i 19. travnja 2009. godine na kuglani Hotela "Ante" u Gospiću.
Dakle, za točno tri tjedna znat ćemo jesu li kuglačice KK Policajca, predvođene svojim trenerom Željkom Stipetićem, uspjele postati prvoligašice.

Jasmina Dubić i Morena Rendulić - treće sa nedavno održanog XVIII parovnog prvenstva RH U-18 za mlađe juniorke u Koprivnici - tek danas su dobile zasluženi pehar i brončane medalje.