Jasmina Dubić kod predsjednika Mesića, 01. 06. 2009.
Danas je u Predsjedničkim dvorima na Pantovčaku u Zagrebu Predsjednik RH Stjepan Mesić upriličio primanje za delegaciju Hrvatskog kuglačkog saveza koju su, pored vodstva Saveza, sačinjavali kuglačice i kuglači - osvajači medalja na nedavno održanom Svjetskom kuglačkom prvenstvu u Njemačkoj.
Kuglačica KK Policajca Jasmina Dubić, kao članica mlađejuniorske reprezentacije i osvajačica čak dvije zlatne medalje na svjetskom prvenstvu, bila je u navedenoj delegaciji.
Tijekom susreta Predsjednik Mesić čestitao je kuglačicama i kuglačima na osvojenim medaljama i uspješnoj prezentaciji hrvatskog sporta te im poželio još puno uspjeha.

Delegacija HKS-a na prijamu kod Predsjednika RH (Jasmina Dubić stoji s desna Predsjedniku Mesiću).