Bez boda protiv vodećih Zagrepčanki, 10. 10. 2009.
U današnjoj prvenstvenoj utakmici 4. kola 1. HKL između domaćih kuglačica KK Policajca i kuglačica KK Zagreba, gošće su osvojile svih 8 bodova i ukupnu pobjedu. Utakmica je završena maksimalnom pobjedom Zagrepčanki 8 : 0, a što je bilo i za očekivati obzirom na vodeću poziciju gošći u dosadašnjem dijelu prvenstva 1. HKL.
Da će bodovi s današnje utakmice otići u Zagreb bilo je jasno već na početku utakmice kada su u prvom bloku igračica gošće uvjerljivo osvojile pojedinačne bodove i ostvarile prednost od 2 : 0. Naime, odličnom igrom i vrhunskim rezultatom Ana Bacan sa 603 i Jasmina Pedišić s 593 srušena čunja uvjerljivo su pobijedile Nikolinu Marković koja je srušila solidnih 557 i Mateu Gašparović koja je ostala na tek 503 čunja.
U drugom bloku igračica Maja Stipetić (529) i Nives Poljak (532) za domaće solidno su se borile i za malo čunjeva izgubile od Ines Maričić i njene zamjene Lane Deraković Rakas (534) odnosno Leonarde Majer (555). Time je utakmica bila u potpunosti riješena pa je u trećem bloku igračica izostala svaka neizvjesnost.

KK Policajac - KK Zagreb

U tom trećem bloku igračica Valentina Prpić dugo i dobro se nosila sa svojom protivnicom Natalijom Graber ali je pobjedu na kraju ipak odnijela gošća srušivši ukupno 554 čunja naspram 540 Valentininih. U drugom paru trećeg bloka Elda Sinovčić je lako pobjedila Anu Puškarić omjerom 540 naspram 510 srušenih čunjeva.
Konačni rezultat pokazao je pravi omjer snaga ovih dviju ekipa čime su i njihove pozicije na prvenstvenoj ljestvici ostale nepromjenjene. Zagrepčanke su i dalje vodeće u prvenstvu, a "policajke" i dalje ostaju na začelju.
Slijedeće, 5. kolo kuglačice KK Policajca idu u goste KK Rijeci KVIG, a ta utakmica biti će posebno zanimljiva iz razloga što su članice Riječanki ove sezone bivša trenerica "policajki" Ruža Neralić te donedavna kuglačica KK Policajca Morena Rendulić. Utakmica je na rasporedu u subotu 17. listopada u 12.00 sati na kuglani SRC "Mlaka" u Rijeci.

Nikolina Marković, Jasmina Pedišić, Matea Gašparović i Ana Bacan

Maja Stipetić, Ines Maričić, Nives Poljak i Leonarda Majer