Kuglači porazom startali u 3. HKL zapad, 11. 10. 2009.

Anton Marković - najbolji pojedinac utakmiceKuglači KK Policajca u 1. kolu 3. HKL-zapad gostovali su danas prijepodne u Karlovcu gdje su im domaćini bili kuglači KK Željezničara, koji su prošle sezone kuglali u 2. HKL-zapad. Poraz je bio na neki način i očekivan, pogotovo jer je ekipa KK Policajca bila desetkovana, što zbog bolesti, što zbog privatnih obveza nekih kuglača. Međutim, rezultati odnosno ukupno srušeni čunjevi ispod su svih očekivanja.
Domaći kuglači na kraju su slavili uvjerljivu pobjedu ukupnim rezultatom 7: 1 odnosno 3236 : 3061 u srušenim čunjevima.
Ne sjećamo se kada su kuglači KK Policajca odigrali tako loše u prvenstvenoj utakmici, a namjeravaju li zadržati trećeligaški status moraće se znatno popraviti.
U današnjoj utakmici nakon dudo dugo vremena za KK Policajac zaigrao je Ivan Salopek Soćo  i to u već u prvom bloku zajedno s Tomislavom Grdićem protiv Martinca odnosno Munčića. Obadvojica "policajaca" nisu se domogli niti 500 čunjeva već su stali na 484 i uvjerljivo izgubili i na konto stavili minus 144 čunja.

KK Željezničar - KK Policajac

3.HKL - 1. kolo

U drugom bloku Mladen Hećimović je sa srušenih 525 čunjeva i 2 seta bio blizu osvajanja boda ali je na kraju Vukelić bio bolji za 10 čunjeva i osvojio bod. Stopama prvog bloka za KK Policajac u drugom je nastavio kapetan Branko Bajt i sa svega 477 čunjeva još više "podebljao" minus svoje ekipe. Nakon drugog bloka bilo je 4 : 0 za domaće kuglače uz višak od čak 230 čunjeva. Bolji od Bajta bio je Cegur s 553 srušena čunja.
Na kraju je jedini bod za KK Policajac uhvatio danas odličan i igrač utakmice Anton Marković koji je sa srušenih 566 čunjeva uvjerljivo dobio Busiju koji je srušio 510 čunjeva. Blizu bodu bio je i Mirko Birač (525) koji je na kraju tek za 1 čunj bio lošiji od svojeg protivnika Kušeca (526).
U slijedećem kolu KK Policajac na domaćoj kuglani dočekuje kuglače pulskog KK Uljanika i bit će to dobra prilika za popraviti loš dojam iz ovog 1. kola. Utakmica se igra u subotu 17. listopada u 16.30 sati, a nadamo se da će ekipa KK Policajca biti kompletna.