Kadeti KK Policajca šesti u Hrvatskoj, 13. 12. 2009.
Kadetska ekipa KK Policajca danas je u Osijeku sudjelovala na XIX. ekipnom prvenstvu za kadete U-14 i osvojila 6. mjesto od ukupno 11 ekipa koje su nastupile.
U ekipi KK Policajca, koju je u Osijek vodio njihov trener Tomislav Grdić, nastupili su Matija Cindrić (1995.g.), Ivan Hećimović (1996.g.) i Ante Hećimović (1998.g.), a ukupno su srušili 1405 čunjeva te im je za medalju (brončanu) nedostajalo samo 76 čunjeva. Ovaj odličan rezultat najmlađih "policajaca" prvenstveno je rezultat fenomenalnog nastupa Matije Cindrića koji je srušio čak 538 čunjeva, što je drugi najbolji rezultat danas (najbolji je bio Leon Pašiček iz pobjedničke ekipe Centar Zagreb s 563 srušena čunja). Ivan Hećimović srušio je 422, a njegov mlađi brat Ante 445 čunjeva.
Na ovom ekipnom državnom prvenstvu sudjelovala je i ekipa KK Matija CindrićKleka iz Ogulina koja je na kraju bila nešto slabija od ekipe KK Policajca te su zauzeli sedmo mjesto sa srušenih 1381 čunj. Za KK Klek su nastupali Josip Skorić - 477, Andrija Božičević - 459 i Josip Damjanić i Marko Božičević zajedno - 445 (228+217).
Za napomenuti je da su na ovom prvenstvu nastupile ekipe iz samo 5 gradova od čega 6 iz Zagreba (Centar Zagreb 3 ekipe te po jedna KK Grmoščica i 2 ekipe KK Ponikeve), dvije spomenute iz Ogulina te po jedna iz Osijeka (KK Konikom), Pakraca (KK Pakrac) i Rijeke (KK Mlaka).
Bez obzira što kadeti iz ogulinskih kluibova ovaj puta nisu osvojili medalju, raduje činjenica da su mladi Ogulinci opet pokazali da je kuglanje u našem gradu masovan sport i da se kvalitetno radi. Ako se tako nastavi, medalje će doći sigurno. Možda već na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske koje se igra 13. i 14. veljače iduće godine.

XIX. ekipno prvenstvo RH U-14 - konačni poredak

Kadeti Ante Hećimović, Matija Cindrić i Ivan Hećimović s trenerom Tomislavom Grdićem.

Matija Cindrić u Osijeku je nastupao istovremeno s prijateljima iz  ekipe KK Kleka.

Najmlađi kadet KK Policajca Ante Hećimović na stazi osiječke kuglane Pampas.

Ivan Hećimović pred početak natjecanja na kuglani Pampas.