Splićanke zasluženo pobijedile, 06. 02. 2010.
Kuglačice KK Splita, predvođene bivšom "policajkom" i najboljom sportašicom Grada Ogulina u 2009. godini Jasminom Dubić, pobijedile su ekipu KK Policajca u današnjoj prvenstvenoj utakmici 12. kola 1. HKL rezultatom 5 : 3 (13,5:10,5) odnosno 3237 : 3150 u ukupno srušenim čunjevima.
Za gošće iz Splita ova utakmica bila je vrlo važna jer sve osim pobjede bi im ugrozilo prvoligaški status i od samog početka utakmice krenule su vrlo angažirano.
Već u prvom bloku igračica za Splićanke je zaigrala Ogulinka Jasmina Dubić i to protiv Nikoline Marković, a u drugom paru zaigrale su Ana Grgurić za KK Policajac i iskusna Danica Torović za KK Split.
Jasmina je danas bila najbolja igračica utakmice, srušila je 560 čunjeva i uvjerljivo pobijedila Nikolinu Marković 3 : 1 u setovima i 41 čunj prednosti. Suprotno svim očekivanjima Ana Grgurić je danas zaigrala odlično i sa srušenih 526 čunjeva i 2,5 setova osvojila je pojedinačni bod s 10 čunjeva prednosti. Tako je nakon prvog bloka, prvenstveno zahvaljujući Jasmini Dubić, bilo 1 : 1 i 31 čunj prednosti za gošće.
U drugom bloku igračica ponovo je odlično za KK Policajac odigrala Maja Stipetić i sa srušenih 556 čunjeva i 3 osvojena seta uvjerljivo je pobjedila uvijek dobru Splićanku Ivanku Kragić, koja je ostala na 517 čunjeva. Prava je šteta što u drugom paru "policajka" Matea Gašparović, s ozlijeđenim kažiprstom desne ruke, nije mogla više od 489 čunjeva, pa je to iskoristila Višnja Dragičević i s 553 srušena čunja stvorila još veću razliku u čunjevima za svoju ekipu.

KK Policajac - KK Split

U treći blok ušlo se bodovno izjednačeno 2:2 ali 56 čunjeva prednosti za gošće iz Splita. Ana Puškarić i Valentina Prpić, kje tradicionalno igraju završnicu utakmice, nisu uspjele smanjiti navedenu prednost već je tek Valentina osovojila pojedinačni bod solidnom igrom i 547 srušenih čunjeva. Njezina protivnica Milica Josipović srušila je solidnih 532 čunja. Za razliku od Valentine Ana Puškarić prva dva seta se donekle držala, a do kraja je ipak zaostala za ponajboljom Splićankom Đurđicom Strinić. Puškarić - Strinić 513:559 (1:3).
Sve u svemu, konačni rezultat i nije tako loš za kuglačice KK Policajca koje u zadnje vrijeme kubure s ozlijedama i gripom, mada, dojam je da se sa Splićankama danas moglo i više.
Već sutra polijepodne kuglačice KK Policajca imaju nastup na XIX. parovnom prvenstvu RH za juniorke U-23 u Zagrebu. Iako je konkurencija velika, od "policajki" se uvijek očekuje dobar rezultat.

Kuglačice KK Splita s Ogulinkom Jasminom Dubić (treća s desna) u svojim redovima.

KK Policajac - stoje: trener Ž. Stipetić, M. Stipetić, T. Majetić i V. Prpić, a čuče: M. Gašparović, A. Grgurić i N. Marković. Nedostaje Ana Puškarić koja je u vrijeme početka utakmice pisala pismeni ispit (nadamo se uspješno).