Valentina Prpić osvojila "broncu" na SP u Rijeci, 29. 05. 2010.
Valentina PrpićKuglačica KK Policajca Valentina Prpić, kao članica hrvatske ženske juniorske reprezentacije U-23, na XV. Svjetskom juniorskom kuglačkom prvenstvu koje se održava u Rijeci u disciplini "singles sprint women" osvojila je brončanu medalju.
Nakon ekipnog natjecanja u kojem je Valentina bila rezerva i nije nastupila te mix parova gdje također nije dobila priliku, povjerenje je dobila u tzv. sprintu i to povjerenje je u potpunosti opravdala.
Valentina je u prvom kolu najprije izbacila Talijanku Sandru Lerchner, u drugom kolu Njemicu Sinu Beisser te za ulazak u polufinale Čehinju Kristynu Strouhalovu. U polufinalu je pokleknula pred, kasnije prvakinjom, Slovenkom Radom Savič. U drugom polufinalu srele su se Madžarica Edit Sass koja je bila bolja od reprezentativke Srbije Jelene Petrović.
Obzirom na Valentininu formu i nastupe kroz čitavo proteklo prvenstvo ova medalja sa Svjetskog prvenstva nie nikakvo iznenađenje, a da je dobila priliku u ekipnom natjecanju sigurno ne bi podbacila.
Ovo je još jedan veliki uspjeh hrvatskog i  ogulinskog kuglanja na kojega su svi u KK Policajcu ponosni: Bravo Valentina!!!!

"Srebrna" Edit Sass, "zlatna" Rada Savič te "brončane" Valentina Prpić i Jelana Petrović na pobjedničkom postolju.