Težak poraz na početku prvenstva, 18. 10. 2010.
Kuglači KK Policajca porazom su i to kao domaćini započeli svoj nastup u prvenstvu 3. HKL zapad u novoj sezoni koja je upravo započela proteklog vikenda. Bolji od njih bili su kuglači KK Plitvica koji su protekle sezone izborili nastupanje u trećeligaškom društvu. Očito je da su se kao novajlije u ligi dobro i kvalitetno pripremili za prvenstvo, a što se ne bi moglo reći za "policajce". Gosti su uvjerljivo pobjedili rezultatom 7 : 1 (16:8), u čunjevima 3249:3138.
Jedini bod i pojedinačnu pobjedu za KK Policajac ostvario je Tomislav Grdić u drugom bloku igrača, a svi ostali su izgubili od svojih protivnika. U prvom bloku igrača dobro je odigrao Mladen Hećimović srušivši 561 čunj, ali je njegov protivnik Rapaić bio još bolji te je sa srušenih 581 čunj bio najbolji pojedinac utakmice. U durgom paru Mirko Birač je sa skromnih 514 srušenih čunjeva izgubio od Krizmanića koji je srušio 531 čunj.
Branko Bajt u drugom bloku igrača uvjerljivo je izgubio od Špoljarića, dok je Tomislav Grdić, kako je već spomenuto pobjedio Bićanića.

KK Policajac - KK Plitvice

3.HKLZ 1. kolo
U trećem bloku Ivica Gašparović s tek 495 srušenih čunjeva nije mogao očekivati više nego poraz od Falatovića, a Anton Marković je srušio 530 čunjeva i za samo 7 čunjeva izgubio pobjedu od Sekulića.
Više od ovog poraza i gubitka 2 boda zabrinjava ležeran pristup "policajaca" utakmici i katastrofalno loš ukupni rezultat. U drugom kolu kuglači KK Policajca gostuju u Ozlju kod KK Kupe. Utakmica se igra u subotu 23.10. na kuglani Azelija u Ozlju.