Časni poraz u Ozlju, 24. 10. 2010.
Luka Damjanić - osvojio prvi bod za KK PolicajacU 2. kolu 3. HKL zapad kuglači KK Policajca gostovali su jučer u subotu u Ozlju kod kuglača KK Kupe. Domaćini su bili bolji i pobjedili rezultatom 6 : 2 (15:9) odnosno 3308 : 3199 u ukupno srušenim čunjevima.
Za KK Policajac u prvom bloku igrača nastupili su Luka Damjanić (dvojno registrirani igrač KK Kleka) i Ivan Salopek. Odlični Luka Damjanić osvojio je pojedinačni bod nadjačavši Dragutina Gnjilca 547:520 (2:2), a Ivan Salopek je sa skromnih 504 srušena čunja uvjerljivo poražen od Darka Papića. Papić - Salopek 550:504 (3:1).
U drugom bloku igrača obadva "policajca" Branko Bajt i Mladen Hećimović poraženi su od svojih protivnika Zvonimira Vidačeka odnosno Miroslava Šegine pa je time KK Kupa povela rezultatom 3:1 i preko 100 čunjeva prednosti, čime je utakmica bila praktički odlučena. Vidiček - Bajt 587:510 (4:0) i Šegina - Hećimović 565:530 (3:1).

KK Kupa - KK Policajac

3.HKLZ 2. kolo

Mirko Birač - najbolji igrač KK Policajca na utakmiciU zadnjem - trećem bloku igrača odličnu igru prikazao je "policajac" Mirko Birač koji je pobjedio Ivana Požegu i time osvojio drugi pojedinačni bod za svoju ekipu, dok je Tomislav Grdić za 15 čunjeva bio slabiji od svojeg protivnika Damira Pavlakovića. Požega - Birač 532:569 (1:3) i Pavlaković - Grdić 554:539 (2:2).
Za napomenuti je da niti u ovoj utakmici ekipa KK Policajca nije bila kompletna jer su ozlijeđeni i bolesni čak četvorica kuglača koji su prijašnjih sezona bili okosnica prve momčadi. Međutim, i bez njih kuglači KK Policajca, bez obzira na već drugi po redu prvenstveni poraz, pružili su solidan otpor favoriziranim domaćinima - KK Kupi.
Slijedeće, 3. kolo prvenstva u Ogulin na ogled s KK Policajcem dolazi KK Uljanik iz Pule pa će to biti i prigoda za osvajanje prvih prvenstvenih bodova. Ta utakmica se igra tek 6. studenog (subota) jer zbog Sisveta prvenstvene utakmice neće se igrati slijedećeg vikenda. Ta pauza dobro će doći kuglačima KK Policjca da se dobro pripreme za tu vrlo važnu utakmicu.
Također, u subotu 6. studenog 2010.g. počinje i natjecanje kuglačica KK Policajca u 2. HKL zapad/jug i to gostovanjem u Skradu gdje igraju protiv kuglačica ŽKK Goranina iz Delnica.