POLICAJKE STARTALE GOSTUJUĆOM POBJEDOM, 06. 11. 2010.
Danas je započelo natjecanje kuglačica u 2. HKL zapad/jug, a u 1. kolu kuglačice KK Policajca gostovale su u Skradu gdje su igrale s kuglačicama ŽKK Goranina iz Delnica, koje svoje domaće utakmice igraju u Skradskoj kuglani "Zeleni vir". Policajke su uvjerljivo pobjedile rezultatom 7:1 (14:10) odnosno 3120:2999 u srušenim čunjevima.
Od samog početka kuglačice KK Policajca igrale su sigurno ne dajući domaćim kuglačicama niti pomisliti da bi utakmica za njih mogla završiti drugačije osim porazom. To su već u prvom bloku igračica pokazale Maja Stipetić i Matea Gašparović pobjedivši svoje suparnice Francisku Bolf i Štefaniju Pezerović. Doduše, Maja Stipetić je u drugom setu dobrano podbacila pa je u ukupno srušenim čunjevima bila jednaka s Bolf ali je u ostalim setovima bila sigurna tako da njezina ukupna pobjeda nije bila upitna. S druge strane Matea je pokazala da nije slučajno mlađejuniorska državna prvakinja. Stipetić - Bolf 508:508 (3:1) i Gašparović - Pezerović 539:518 (3:1).

ŽKK Goranin - KK Policajac

2. HKL z/j 1. kolo

U drugom bloku igračica za KK Policajac zaigrale su Ana Puškarić protiv Snježane Vujašković i Nikolina Marković protiv Ružice Jelinek. I jedna i druga sigurno su osvojile nova dva boda i praktički osigurale pobjedu svojoj ekipi. Puškarić - Vujašković 521:497 (2:2) i Marković - Jelinek 539:509 (3:1).
U trećem bloku Valentina Prpić s lakoćom je, iako uz lošu igru i najlošiji pojedinačni rezultat u svojoj ekipi, pobjedila Delničanke Natašu Ajduković i njezinu zamjenu Ljubicu Lisac dok je Nives Poljak proigrala tek u zadnjem, četvrtom setu, kada je već bilo kasno pa je izgubila od Anite Donkovac na setove i uz samo jedan čunj manjka. Prpić - Ajduković/Lisac 504:457 (2:2) i Poljak - Donkovac 509:510 (1:3).
Slijedeće kolo koje "policajke" igraju u Ogulinu u nedjelju 14. studenog 2010.g. očekuje se i prva domaća pobjeda i to protiv kuglačica ŽKK Čikat iz Malog Lošinja.

Ženska ekipa KK Policajac Ogulin - trener Željko Stipetić, Valentina Prpić, Nikolina Marković, Maja Stipetić, Ana Puškarić, Nives Poljak i Matea Gašparović.