KUGLAČI OSTALI BEZ BODOVA, 21. 11. 2010.
Muška ekipa KK Policajac 2010/11.Kuglači KK Policajca nisu uspjeli u još jednom ogulinskom trećeligaškom derbiju, ovaj put protiv KK Obrtnika, osvojiti niti bod. U jučerašnjoj prvenstvenoj utakmici 5. kola 3. HKL zapad, kao domaćini, izgubili su od KK Poštara 2:6 (13:11) odnosno 3316:3333. Iako su osvojili više pojedinačnih setova od svojih protivnika, zabilježili su manje pojedinačnih pobjeda, a ono što je prevagnulo je ipak nešto više (17) srušenih čunjeva na strani "obrtnika". Ovakav omjer u pojedinačnim pobjedama, setovima i ukupno srušenim čunjevima samo pokazuje da je ova utakmica bila rijetko neizvjesna i to do samoga kraja.
U prvom bloku igrača za KK Policajac igrali su Tomislav Grdić i Ivica Gašparović i to protiv Mate i Josipa Sušnja. Do zadnjega hica bilo je neizvjesno, a na kraju su ipak Sušnji osvojili dva boda za svoju ekipu i to Mate za 9, a Josip za 5 čunjeva. Grdić - M. Sušanj 530:539 (1:3) i Gašparović - J. Sušanj 553:558 (2:2).

KK Policajac - KK Obrtnik

3.HKLZ 5.kolo

Najbolji igrač utakmice - Anton MarkovićU drugom bloku igrača po jedan loše odigrani set kod kuglača KK Policajca Mladena Hećimovića i Mirka Birača odlučio je da KK Obrtnik odnosno Vladimir Kolić i Danko Magdić tijesno osvoje još dva boda. Prednost KK Obrtnika u čunjevima bila je +44 i uz 4:0 u pojedinačnim pobjedama "policajci" su imali samo teoretske izglede za izbjeći još jedan poraz. Hećimović - Kolić 534:544 (2:2) i Birač - Magdić 552:572 (1:3).
Međutim, u trećem bloku igrača Nenad Plivelić i posebno Anton Marković (najbolji igrač susreta) umalo su priredili iznenađenje jer su, osim što su pobjedili svoje protivnike braću Zdravka i Zlatka Vukovića, umalo anulirali prednost KK Obrtnika u čunjevima. Ipak, na kraju je ostalo tih 17 čunjeva prednosti za KK Obrtnik i oni su ostvarili još jednu važnu "gostujuću" pobjedu, čime su ostali u vrhu prvenstvene ljestvice. Plivelić - Zd. Vukoivć 548:53 (4:0) i Marković - Zl. Vuković 599:587 (3:1).
KK Policajac ovim porazom ostaje pri dnu prvenstvene ljestvice sa svega tri osvojena boda, a priliku za poravak bodovnog salda ima već u subotu 27.11. kada gostuje kod novajlije u 3. HKL zapad KK Velebita II.