ODLIČNE KUGLAČICE, 21. 11. 2010.
Kuglačice KK Policajca - sezona 2010/11.U 3. kolu 2.HKL zapad/jug kuglačice KK Policajca trebale su gostovati u Šibeniku i igrati protiv kuglačica ŽKK Šubićevca ali zbog toga što šibenska kuglana još nije završena (postavljaju se pločasti segmenti) zamjenjeno je domaćinstvo pa se utakmica igrala na Gradskoj kuglani "Klek" u Ogulinu. Ova utakmica je najavljena kao prva "ozbiljnija" prvenstvena utakmica s obzirom na renome protivnica, a "policajke" su je tako i shvatile te odličnom igrom zabilježile i treću uzastopnu prvenstvednu pobjedu.
U prvom bloku igračica za KK Policajac su, već standardno, igrale Nikolina Marković i Matea Gašparović. Nikolina je danas malo podbacila pa je njezina protivnica Beer-Krnić uspjela pobijediti. Srećom, Matea je bila standardno dobra i osvojla bod za svoju ekipu. Marković - Beer-Krnić 526:561 (1,5:2,5) i Gašparović - Samardžić 543:520 (3:1).

KK Policajac - ŽKK Šubićevac

2.HKL z/j 3. kolo

Valentina i Ana U drugom bloku igračica trener "policajki" Željko Stipetić napravio je jednu taktičku zamjenu i u toj fazi utakmice stavio u igru Nives Poljak dok je Ana Puškarić čekala treći blok igračica. Uz Nives za KK Policajac još je igrala i Maja Stipetić. Nives je svoje protivnice Smolić i zamjenu Mrčela uvjerljivo pobjedila, a s druge strane Maja je od svoje protivnice Šimunović izgubila. Time je rezultat bio 2:2 u bodovima i +23 čunja za KK Policajac. Poljak - Smolić/Mrčela 548:470 (3:1) i Stipetić - Šimunović 500:543 (1:3).
Odluka je, dakle, bila na igračicama trećeg bloka. U tom bloku igračica za KK Policajac su odlično igrale obje igračice - Ana Puškarić i Valentina Prpić i svojim iskusnim protivnicama Miškić i Barić nisu dale da donesu pobjedu gošćama. Posebno je odličnu igru pružila Ana Puškarić koja je sa srušenih 577 čunjeva bila najbolja igračica utakmice. Puškarić - Miškić 577:538 (4:0) i Prpić - Barić 550:545 (2:2).
Pobjeda "policajki" na kraju je bila 6 : 2 (14,5:9,5), a u čunjevima je bilo 3244 : 3177.
Slijedeće prvenstveno kolo kuglačice KK Policajca imaju prisilnu pauzu. Mađutim, neće odmarati jer ih očekuje nastup na pojedinačnom juniorskom U-23 prvenstvu Kuglačke regije zapad. Ovaj nastup vrlo je važan jer prestavlja kvalifikacije za državno pojedinačno U-23 prvenstvo i samo prvih 11 s "regije" moći će se boriti za naslov pojedinačne juniorske prvakinje RH.