POJEDINAČNO U-23 REGIJE ZAPAD, 28. 11. 2010.
Ovog vikenda odnosno jučer i danas, kuglačice KK Policajca nastupale su na pojedinačnom prvenstvu Kuglačke regije zapad za juniorke (U-23) koje se igralo u Rijeci. Jučer, u subotu nastupale su na kuglani SRC Mlaka, a danas na kuglani SRC 3.maj. Navedeno prvenstvo predstavlja zapravo kvalifikacije za predstojeće pojedinačno juniorsko prvenstvo RH i na tom državnom natjecanju KRZ će predstavljati 11 najboljih s jučer i danas odigranog regionalnog natjecanja.
Iako smo proteklih godina od kuglačica KK Policajca znali vidjeti i pokoju medalju ovoga puta prvenstveni cilj bio je plasman među prvih 11 odnosno plasman na državno natjecanje. Razlog tome je svakako velika konkurencija koja baš u toj kategoriji U-23 vlada u Kugalčkoj regiji zapad. Radi onih koji su neupućeni, u Kuglačka regija zapad trenutno ima zasigurno najbolje juniorke u zemlji, a tu spadaju već afirmirane prvoligaške kuglačice Nika Cvitković, Maja Nanić i Marina Bašić-Palković iz ŽKK Mlaka, Snježana Kramar iz ŽKK Rijeka ali i mnoge druge, ništa lošije kuglačice kao što su Nikolina Pavlaković iz Ozlja i niz drugih iz obadva riječka ženska prvoligaša.
U takvoj konkurenciji plasman koji su postigle juniorke KK Policajca, premda nije osvojena niti jedna medalja, ipak nije zanemariv.

Poj. U-23 KRZ

Od kuglačica KK Policajca koje su nastupile na ovom natjecanju najbolji rezultat u obadva nastupa postigla je Nikolina Marković koja je ukupno srušila 1090 (539+551) te zauzela 8. mjesto. Odmah do nje, na 9. mjestu je Nives Poljak s ukupno srušenih 1081 (510+571) čunj dok se na državno natjecanje još uspjela plasirati i Ana Puškarić, zauzevši 11. mjesto s ukupno srušenih 1072 (508+564) čunjeva.
Na državno natjecanje nažalost nisu se uspjele plasirati Valentina Prpić (14. mjesto i 495+547 čunjeva), Maja Stipetić (18. mjesto i 491+504 čunjeva) ali niti Matea Gašparović koja je kuglala za ŽKK Mlaku (13. mjesto i 497+546 čunjeva).
Ove kuglačice KK Policajca imale su dobar nastup i rezultat drugoga dana, međutim, lošiji rezultat iz prvog dana bilo je teško nadoknaditi.
Slijedeće nedjelje u 13.30 sati na ogulinskoj Gradskoj kuglani do sada neporažene kuglačice KK Policajca igraju derbi 2. HKL zapad/jug protiv, također neporaženih, kuglačica ŽKK Split za koje igra i Ogulinka i bivša "policajka" Jasmina Dubić. Pobjednice iz ove utakmice zasigurno će osvojiti naslov prvakinja jesenskog dijela 2. HKL zapad/jug.

Ana Puškarić (2. staza), Valentina Prpić (3. staza) i Maja Stipetić (4. staza)

Nikolina Marković (1. staza) i Nives Poljak (4. staza)