098 441 079
     098 759 797
     047 664 965

TREĆI PAR IGRAČA OSIGURAO POBJEDU, 04. 12. 2010.

U 7. kolu 3. HKL zapad kuglači KK Policajca večeras su na ogulinskoj kuglani osvojili nova dva boda pobjedivši kuglače KK Kamačnika iz Vrbovskog rezultatom 6:2 (15,5:8,5) odnosno 3261:3148.
Ovu, tek drugu po redu, prvenstvenu pobjedu ove sezone "policajcima", nakon izjednačenog rezultata u prva dva bloka igrača,m osigurali su Ivica Gašparović i Anton Marković u trećem bloku, a Anton Marković opet je bio najbolji igrač utakmice srušivši 572 čunja.
U prvom bloku za KK Policajac igrali su Mladen Hećimović protiv Dine Senfnera i Branko Bajt protiv Nikole Mamula. Za razliku od prošlosubotnjeg lošeg nastupa Hećimović je igrao odlično i s lakoćom pobjedio mladog Dinu Senfnera za 43 čunja prednosti. S druge strane, Branko Bajt nije izdržao, iako je odlično počeo, te je na kraju uvjerljivo izgubio od Mamule za čak 67 čunjeva. Hećimović - D. Senfner 569:526 (3:1) i Bajt - Mamula 484:551 (1:3).

KK Policajac - KK Kamačnik

3.HKLZ 7.kolo

Najbolji igrač utakmice - Anton MarkovićU drugom bloku za KK Policajac su igrali Tomislav Grdić i Mirko Birač protiv Dinka Kolića i mladoga Roke Klobučara. Između Grdića i Kolića cijeli susret vodila se izjednačena borba ali je na kraju Kolić za jedan set i svega tri čunja bio bolji te osovojio drugi bod za svoju ekipu. Odmah do njih, Birač je od samog početka krenuo dobro, a Klobučar je bio dosta slab pa ga je nakon 60 dva seta zamjenio Albin Ivanković. Međutim, Birač je ukupno bio siguran i pobjedio za 37 čunjeva razlike. Grdić - Kolić 557:560 (1,5:2,5) i Birač - Klobučar/Ivanković 529:492 (2:2).
Tako je nakon dva bloka igrača bilo 2:2 i svega 10 čunjeva prednosti za domaću ekipu pa je odluka bila na igračima trećeg bloka. Za KK Policajc u tom trećem bloku odlično su igrali i Ivica Gašparović i Anton Marković i obadvojica uvjerljivo, bez izgubljenog seta, pobjedili svoje protivnike M. Senfnera i Sašu Burića. I. Gašparović - M. Senfner 550:510 (4:0) i Marković - Burić 572:509 (4:0).
Ovom pobjedom "policajci" su došli na 5 bodova, a za bijeg iz donjeg dijela prvenstvene ljestvice treba im jedna gostujuća pobjeda. Bilo bi nerelalno očekivati da ona stigne već u slijedećem 8. kolu kada gostuju u Rijeci kod vodeće KK Mlake. Ta utakmica na rasporedu je u subotu 11.12.2010. na kuglani SRC Mlaka.