PRVI PORAZ KUGLAČICA, 14. 12. 2010.

Najbolja Termin odigravanja prvenstvenih utakmica utorkom za kuglačice KK Policajca očito nije najsretniji. Naime, u danas odigranoj, odgođenoj utakmici 6. kola 2. HKL zapad/jug u Ozlju protiv kuglačica ŽKK Kupe doživjele su svoj prvi prvenstveni poraz ove sezone i to maksimalan. ŽKK Kupa je pobjedila 8:0 (16:8) te ukupno srušila više čunjeva - 3265:3076.
U prvom bloku igračica za KK Policajac, već standardno, zaigrale su Nikolina Marković i Matea Gašparović protiv Štefice Pavlaković i Nikoline Pavlaković. Obadvije "policajke" tijesno su izgubile za nešto više od 10-tak čunjeva. Š. Pavlaković - Marković 556:545 (3:1) i N. Pavlaković - Gašparović 551:537 (2:2). Iako su time domaće kuglačice povele s 2:0 to još uvijek nije bilo ništa naspram onoga što se na kuglani "Azelija" dogodilo "policajkama".

ŽKK Kupa - KK Policajac

2.HKL z/j 6.kolo

U drugom bloku igračica Ozljanka Irena Božičević za više od 100 čunjeva prednosti, bez izgubljenog seta, pobjedila je Maju Stipetić, a Valentina Pavlaković pobjedila je večeras lošu Nives Poljak pa je tako već nakon drugog bloka utakmica bila praktički odlučena. Božičević - Stipetić 570:461 (4:0) i V. Pavlaković - Poljak 526:504 (2:2).
S jednakim učinkom u trećem bloku igračica za KK Policajac igrale su i Ana Puškarić i Valentina Prpić. Obadvije su izgubile protiv svojih protivnica Andreje Belčić-Kirinčić odnsono Jadranke Meglajec i time omogućile kuglačicama ŽKK Kupe da im nanesu zasigurno najteži prvenstveni poraz, ne samo ove sezone. Belčić-Kirinčić - Puškarić 540:528 (3:1) i Meglajec - Prpić 522:501 (2:2).
Očito je dvodnevni nastup "policajki" prošlog vikenda na pojedinačnom državnom prvenstvu u Rijeci na njima ostavio umor no, prvenstvo je samo počelo i kuglačice KK Policajca i dalje ostaju u ozbiljnoj borbi za naslov prvakinja 2. HKL zapad/jug.
U nedjelju 19.12. u 10.00 sati na Gradskoj kuglani "Klek" u Ogulinu kuglačice KK Policajca igraju zadnju prvenstvenu utakmicu ove godine i to protiv kuglačica ŽKK Vrbovsko, protiv kojih osvajanje novih bodova ne bi smjelo doći u pitanje.