POBJEDA KUGLAČICA ZA POVRATAK NA VRH, 19. 12. 2010.
Par koji je odlučio utakmicuKuglačice KK Policajca danas su na ogulinskoj gradskoj kuglani "Klek" u 7. kolu 2. HKL zapad/jug pobjedile kuglačice3 ŽKK Vrbovsko rezultatom 6:2 (13,5:10,5) 3202:3065.
Premda ovaj rezultat sugerira laganu i rutinsku pobjedu mladih "policajki" utakmica je ipak bila neizvjesna i uzbudljiva gotovo do samog kraja.
Naime, u prva dva bloka igračica po jedna kuglačica iz obadva kluba osvojila je pojedinačnu pobjedu, s time da je prednost u čunjevima ipak bila na strani KK Policajca.
U prvom bloku igračica Nives Poljak za KK Policajac i Aleksandra Vučković za ŽKK Vrbovsko izvojevale su pobjedu i to protiv Sandre Krajačić odnosno Maje Stipetić. Posebno je bila uspješnma gostujuća kuglačica Vučković sa srušenih 554 čunja te je time i najuspješnija gostujuća kuglačica na utakmici. Stieptić - Vučković 489:554 (0:4) i Poljak - Krajačić 523:468 (3,5:0,5).
U drugom bloku igračica gotovo identično. Matea Gašparović uvjerljivo pobjeđuje svoju protivnicu Željku Novinc, a, danas neraspoložena, Nikolina Marković gubi od Renate Loparić i njezine zamjene Dejane Draganović. Srećom za "policajke" danas je opet briljirala najmlađa kuglačica Matea Gašparović pa je, samo njoj zahvaljujući, ekipa KK Policajca nakon dva bloka igračica stekla osjetnu prednost u čunjevima. Marković - Loparić/Dejanović 494:535 (1:3) i Gašparović - Novinc 589:460 (4:0).

KK Policajac - ŽKK Vrbovsko

2.HKLzj 7.kolo

U trećem bloku igračica za pobjedu "policajki" nedostajala je još samo jedna pojedinačna pobjeda. Ana Puškarić i Valentina Prpić trebale su to ostvariti protiv iskusnih Nade Jardas i Mirjane Reljić. U prvom setu za "policajke" nije dobro izgoledalo jer su gubile i mnogi iz brojne publike već su se pomirili s nerješenim rezultatom ali, uz gromoglasno navijanje cijele kuglane, "policajke" su ubacile u "petu brzinu" i na kraju obadvije ostvarile pojedinačnu pobjedu za ukupni trijumf svoje ekipe. Puškarić - Jardas 553:510 (3:1) i Prpić - Reljić 554:540 (2:2).
Ovom očekivanom pobjedom ženska ekipa KK Policajca vratila se na vrh prvenstvene ljestvice, zajedno s kuglačicama ŽKK Splita, koje su jučer pobjedile ozaljksku ŽKK Kupu i zbacile je s vodeće pozicije.
Ovo je bila ujedno i zadnja prvenstvena utakmica u ovoj godini, a nastavak prvenstva za kuglačice KK Policajca slijedi 16. siječnja 2011.g. kada igraju veliki ogulinski derbi proitv kuglačica ŽKK Ogulin.

Nives Poljak, Sandra Krajačić, Maja Stipetić i Aleksandra Vučković

Nikolina Marković, Renata Loparić, Matea Gašparović i Željka Novinc