POBJEDA KUGLAČA U NASTAVKU PRVENSTVA, 16. 01. 2011.
A. Marković - najbolji pojedinac KK Policajca na utakmiciKuglači KK Policajca nastavak prvenstva 3. HKL zapad u novoj godini započeli su osvajanjem novih bodova. Naime, u 10. prvenstvenom kolu na domaćoj kuglani bili su uspješniji od riječkog KK Telekoma ukupnim rezultatom 5 : 3 (11:13) odnosno u ukupno srušenim čunjevima 3287:3258.
Za domaće kuglače bila je to veoma važna utakmica jer ih u naredna dva kola očekuju dva gostovanja, a u izjednačenoj ligi kakva je 3. HKL zapad svaka domaća pobjeda je prilika za osvajanje bodova odnsono gubitak bodova kod kuće teško je nadoknaditi u gostima.
Kao što se i očekivalo, od samog početka bilo je izjednačeno i neizvjesno. Najprije su Nenad Plivelić i Tomislav Grdić u prvom bloku protiv Bilića i D. Božičića odigrali tako da je Plivelić glatko izgubio, a Grdić slično pobjedio svojeg protivnika. Pri tome je KK Policajc stekao i neznatnu prednost od 6 čunjeva. Plivelić - Bilić 544:605(0:4) i Grdić - D.Božičić 581:514 (3:1).

KK Policajac - KK Telekom

3.HKLZ 10. kolo

U drugom bloku igrača obadvije ekipe osvojile su također po bod.. Naime, Danko Gašparović je uz puno muke ipak uspio pobjediti drugog brata Ž. Božičića dok su s druge strane indisponirani Mladen Hećimović i zamjena mu Mirko Birač uvjerljivo izgubili od Pintara. U tom trenutku je i prednost u čunjevima otišla na stranu gostiju tako da je rezultat bio izjenačen 2:2 ali uz 38 čunjeva prednosti za goste.
U trećem bloku igrača za KK Policajac zaigrali su Ivica Gašparović i Anton Marković i to protiv Majnarića i mladoga Olbine odnosno Valića koji ga je nakon 60 hitaca zamjenio. Gašparović je nakon veoma izgledne prilike za pobjedu na kraju, u zadnjem setu, ipak izgubio za 11 čunjeva dok je Marković odličnom igrom deklasirao Olbinui Valića pa je na kraju KK Policajc osvojio važne prvenstvene bodove. I. Gašparović - Majnarić 548:559 (2:2) i Marković - Olbina/Valić 593:505 (4:0).
Ovom pobjedom kuglači KK Policajca učvrstili su svoj položaj bliže sredini prvenstvene ljestvice i s manje pritiska ulaze u slijedeće dvije gostujuće utakmice. Naime, već slijedeće subote tj. 22. siječnja u sklopu 11. kola gostuju u Puli gdje se sastaju s KK Elektroistrom. Tom utakmicom završava prvi dio prvenstva, a onda u 12. kolu gostuju na Plitvičkim jezerima kod KK Plitvica. Svaki bod osvojen na ovim gostovanjima bio bi zlata vrijedan.