098 441 079
     098 759 797
     047 664 965

VALJDA NIJE BIO DAN, 23. 01. 2011.
Najbolji među lošima - Tomislav GrdićKuglačima KK Policajca jučer valjda nije bio dan - kako se to običava reći kada stvari ne idu kako bi trebale. Naime, gostovali su u Puli gdje su u 11. kolu 3. HKL zapad na kuglani Doma sportova uvjerljivo izgubili od domaćih kuglača KK Elektroistre. Konačni rezultat bio je 7 : 1 (18:6) za domaćine odnosno 3273:2976 u ukupno srušenim čunjevima.
Zaista bi se trebalo dobrano potruditi i u arhivi pronaći utakmicu u kojoj su "policajci" ukupno srušili manje od tri tisuće čunjeva, kao što je to bilo sinoć. Teško je naći opravdanje za tako loš rezultat, u kojem su tek dvojica kuglača srušila preko petsto čunjeva (Bajt i Grdić). Je li razlog kuglana u Puli koja je još jedna od rijetkih u regiji zapad koja nema pločaste segmente, je li putovanje u Pulu koje je bilo naporno i po loošim vremenskim uvjetima, nešto drugo? Teško je reći, no, da vidimo kako su igrali...
U prvom bloku igrača za KK Policajc su zaigrali Mirko Birač i Nenad Plivelić i to protiv Pejašinovića i Božca. Birač je osvojio tek jedan set i izgubio uz minus od 35 čunjeva, a Plivelić je bez osvojenog seta izgubio uz čak 85 čunjeva manje. KK Elektroistra povela je 2:0 i stekla prednost od ogromnih 120 čunjeva. Pejašinović - Birač 528:493 (3:1) i Božac - Plivelić 571:486 (4:0).

KK Elektroistra - KK Policajac

3.HKLZ 11. kolo

Nakon toga, u drugom bloku igrača, na staze su izišli Branko Bajt i Tomislav Grdić za KK Policajac i Glušica odnosno Jelenić za KK Elektroistru. Bajt se dobro držao, osvojio dva seta ali je na kraju ipak za 22 čunja igubio dok je Grdić Jelenića pobjedio na setove, iako je ovaj srušio ukupno više čunjeva. U tom trenutku KK Elektroistra je povećala svoju prednost na 3:1 te za još 48 čunjeva - ukupno 168.Glušica - Bajt 532:510 (2:2) i Jelenić - Grdić 560:534 (1:3).
U zadnjem bloku igrača, kada je sve već praktično bilo gotovo, za KK Policajac su na staze izišli Anton Marković i Danko Gašparović, a njima su se suprostavili Žužić, kojega je nakon 30 hitaca zamjenio Sklanđel te Jedrejčić. Obadva "policajca" odigrali su daleko ispod svojih mogućnosti (osobito se to odnosi na Markovića koj je među vodećim igračima lige) pa su, bez osvojenog seta, uvjerljivo izgubili. Žužić/Sklanđel - Marković 532:465 (4:0) i Jedrejčić - D. Gašparović 550:488 (4:0).
Ovom utakmicom završen je prvi dio prvenstva, a već slijedeće subote utakmicom na Plitvičkim jezerima protiv KK Plitvica, počinje drugi dio prvenstva. Podsjećamo da su kuglači KK Plitvica, kao novi u 3. HKL zapad, u prvom prvenstvenom kolu protiv KK Policajca u Ogulinu iznenadili i osvojili bodove. Hoće li kuglači KK Policajca uzvratiti, znat ćemo u subotu.