NOVA POBJEDA KUGLAČICA, 23. 01. 2011.
Kuglačice KK Policajca opet pobjeđuju. Nakon prošlonedjeljnog uvjerljivog poraza od gradskih rivalkinja iz ŽKK Ogulin, čini se da su došle k sebi i ponovo su počele osvajati prvenstvene bodove. Danas, u zadnjem, 9. kolu prvog dijela prvenstva 2. HKL zapad/jug, na ogulinskoj Gradskoj kuglani uvjerljivo su svladale kuglačice zadarskog KK Donata rezultatom 6:2 (17:7) ali i uz uvjerljivu prednost u ukupno srušenim čunjevima 3255:3072.
Za "policajke" u prvom bloku igračica zaigrale su Nives Poljak i Nikolina Marković, a protivnice su im bile Irina Morović te Žaklina Jelača. Nives Poljak se dosta mučila ali je konačno uz dva osvojena seta i tek jedan čunjh prednosti uspjela pobjediti dok je, s druge strane, Nikolina Marković ponovo zaigrala odlično i doslovno deklasirala svoju protivnicu bez izgubljenog seta i uz 62 čunja više. KK Policajac je time poveo s 2:0 i stekao osjetnu prednost od 63 čunja. Poljak - Morović 519:518 (2:2) i Marković - Jelača 574:512 (4:0).

KK Policajac - KK Donat

2. HKL z/j 9. kolo

Najbolja igračica utakmice - Valentina PrpićU drugom bloku igračica obadvije "policajke" tj. Matea Gašparović i Maja Stipetić nisu uspjele osvojiti pojedinačni bod i već u toj fazi utakmice "zakaparati" pobjedu. Naime, Matea Gašparoivć, iako je dobro igrala, nije uspjela pobjediti najbolju gostujuću kuglačicu Tanju Perović, izgubila je za 7 čunjeva. Maja Stipetić također je izgubila za svega 22 čunja od Dorotee Sikirić, iako kroz dvoboj nije bila bez šansi. Rezultat je tako, nakon dva bloka igračica bio izjednačen 2:2 i uz samo 34 čunja prednosti za domaće kuglačice. Gašparović - Perović 548:555 (2:2) i Stipetić - Sikirić 486:508 (2:2).
Međutim, u trećem bloku igračica stvar u svoje ruke preuzele su "policajke" Ana Puškarić i Valentina Prpić i od samog početka povećavale prednost nad svojim protivnicama Njušom Kardum i Grozdanom Surać odnosno njezinom zamjenom Ritom Antišin, da bi na kraju i uvjerljivo pobjedile. Puškarić - Kardum 554:463 (4:0) i Prpić - Surać/Antišin 574:516 (3:1).
Valentina Prpić najbolja je igračica utakmice iako je srušila jednako čunjeva kao i Nikolina Marković, međutim, u čišćenju je Valentina bila malo bolja pa joj je to donijelo nova dva boda u poretku za najbolju igračicu lige.
Već slijedeće nedjelje tj. 30. siječnja kuglačice KK Policajca nastavljaju prvenstvenu utrku, a u goste im doleze kuglačice delničkog ŽKK Goranina. Od "policajki" se očekuju nova dva prvenstvena boda, što bi ih i dalje držalo u krugu ozbiljnih kandidata za osvajanje naslova prvaka 2. HKL zapad/jug.