JOŠ JEDAN DOMAĆI PORAZ, 20. 02. 2011.
detalj s utakmiceKuglači KK Policajca danas su doživjeli još jedan domaći poraz i to protiv kuglača ogulinskog KK Poštara. Bila je to utakmica 15. kola 3. HKL zapad, koja se trebala igrati jučer ali na zamolbu "poštara" odigrana je dan kasnije. KK Poštar je pobjedio rezultatom 6 : 2 (11,5:12,5) i u ukupno srušenim čunjevima 3270:3213.
Ovim porazom "policajci" su nastavili niz loših rezultata protiv ogulinskih klubova (KK Poštar i KK Obrtnik), a poseban problem mogao bi predstavljati ovaj poraz u daljnjem tijeku prvenstva budući da njime kuglači KK Policajca ulaze u krug najugroženijih ekipa kojima prijeti ispadanje iz 3. HKL zapad.
Nakon prvog i drugog bloka igrača rezultat je bio izjednačen ali uz malu prednost "poštara" u ukupno srušenim čunjevima. Naime, u prvom bloku bod za KK Policajac osvojio je Danko Gašparović protiv Zvonka Salopeka dok je Tomislav Grdić izgubio protiv Rolanda Graovca. D. Gašparović - Z. Salopek 571:559 (3,5:0,5) i T. Grdić - R. Graovac 514:560 (1:3).

KK Policajac - KK Poštar

3. HKLZ 15. kolo
Nakon tih početnih 1:1 nastavilo se slično i u drugom bloku. Ivan Salopek i Mladen Hećimović zajedno (svaki po 60 hitaca) zajedno su bili slabiji od Steve Šlata dok je Ivica Gašparović lako izišao na kraj s Krunoslavom Lovrićem. I.Salopek(244)/M.Hećimović(264) - S. Šlat 508:543 (1:3) i I. Gašparović - K. Lovrić 561:532 (3:1).
U treći, odlučujući blok igrača ušlo se izjednačeno 2:2 i uz prednost "poštara" od 40 čunjeva. Međutim, "policajci" Mirko Birač i Anton Marković nisu uspjeli pobjediti svoje protivnike Nikolu Neralića i Joška Matijašića pa je tako ukupna pobjeda KK Poštara iznosila 6:2 i uz prednost od 57 čunjeva. M. Birač - N. Neralić 514:516 (2:2) i A. Marković - J. Matijašić 545:560 (2:2).
Najbolji pojedinci utakmice bili su braća Danko i Ivica Gašparović (571 i 561 srušeni čunj) u ekipi KK Policajca ali ukupno su bili bolji kuglači KK Poštara kojima ova pobjeda puno znači, također u borbi za ostanak u ligi.
Slijedeće 16. kolo KK Policajac ponovo igra na ogulinskoj kuglani ali, ovaj puta kao gost, i to protiv KK Obrtnika. Mogu li "policajci" za tjedan dana popraviti ovaj loš rezultat i osvojiti bodove spasa vidjet će se u toj utakmici za koju se još točno ne zna kada će se igrati (subota ili ponedjeljak) zbog spriječenosti nekih kuglača KK Policajca da igraju u nedjelju, kada je inače odigravanje utakmice predviđeno rasporedom.

Tomislav Grdić, Rolando Graovac, Danko Gašparović i Zvonko Salopek.

Ivan Salopek, Stevo Šlat, Ivica Gašparović i Krunoslav Lovrić.

Mirko Birač, Nikola Neralić, Anton Marković i Joško Matijašić.