JUNIORKE KK POLICAJCA PONOVO 5. U DRŽAVI, 20. 02. 2011.
Dom OS HV Zrinski u KarlovcuŽenska juniorska ekipa KK Policajca i ove godine na ekipnom prvenstvu RH u kategoriji U-23, održanom jučer i danas u Karlovcu, osvojila je odlično 5. mjesto. Podsjećamo da je identičan uspjeh postignut i na prošlogodišnjem državnom ekipnom prvenstvu u Bjelovaru.
U izuzetno jakoj konkurenciji 13 ekipa prvo mjesto osvojila je ekipa KK Zagreb-Zaboky 2, drugo ŽKK Mlaka 1 iz Rijeke dok je treće mjesto pripalo kuglačicama ŽKK INA iz Siska. Ispred "policajki" još se ugurala ekipa prošlogodišnjih pobjednica ŽKK Rijeka, a lošiji plasman zabilježile su ekipe ŽKK Zagreba na 6. mjestu, ŽKK Osijek 97 na 7. mjestu, ŽKK Podravke iz Koprivnice na 8. mjestu i td.
Kao što je vidljivo na ovom prvenstvu nastupile su uglanom ekipe iz jakih prvoligaških ženskih klubova tako da je osvojeno 5. mjesto ekipe KK Policajca izuzetan uspjeh.
Za ekipu KK Policajca nastupale su Maja Stipetić i zamjena joj Nikolina Marković (505), Ana Puškarić (526), Nives Poljak (565) i Valentina Prpić (538). Ukupno su srušile 2134 čunja odnosno jedan manje od četvrtoplasirane ekipe ŽKK Rijeke.
Za ekipu ŽKK Mlake 2 iz Rijeke nastupila je "policajka" Matea Gašparović i sa srušenih 520 čunjeva bila među boljima u svojoj ekipi.

XX. ekipno prvenstvo RH za juniorke (U-23)

Nives Poljak i Ana Puškarić (u zelenom dresu) nakon svojeg nastupa.

Valentina Prpić (zeleni dres) prije početka svojeg nastupa na državnom prvenstvu.