PORAZ KUGLAČA U VRBOVSKOM, 12. 03. 2011.
Kuglači KK Policajca večeras se iz Vrbovskog vraćaju bez bodova. Naime, u prvenstvenoj utakmici 3. HKL zapad, u 18. kolu na nedavno obnovljenoj kuglani Lovačkog doma bolja je bila ekipa KK Kamačnika i to rezultatom 6 : 2 (13:11), uz ukupno 101 više srušeni čunj - 3317:3216.
Ukupno gledajući preslabo su "policajci" odigrali da bi mogli nešto više napraviti, iako je ova utakmica, kao i sve ostale do kraja prvenstva, bila veoma važna u borbi za opstanak u ligi. Potovo jer se radi o direktnom konkurentu u toj borbi. Tek se za četvoricu kuglača KK Policajca može reći da su odigrali očekivano, i uz malo sreće možda se moglo odigrati i nerješeno. Međutim, dvojica su odigrala ispod očekivanja i to protiv domaćih kuglača koji su na kraju bili najbolji pojedinci susreta. Tu se krije ta razlika u srušenim čunjevima - ukupno 101.
Jedan od tih dvoboja u kojima se stvorila razlika bio je već u prvom bloku igrača. Nikola mamula za KK Kamačnik lako je pobjedio Mirka Birača i to čak za 62 čunja prednosti. S druge strane, u tom bloku igrača "policajac" Tomislav Grdić dobro je stajao i vodio protiv Roke Klobučara, međutim, u finišu je mladi Klobučar ipak pobjedio za 9 čunjeva. N. Mamula - M. Birač 563:501(3:1) i R. Klobučar - T. Grdić 562:553(2:2).

KK Kamačnik – KK Policajac

3.HKLZ 18.kolo
U drugom bloku igrača kapetan domaće ekipe Dinko Kolić bio je slabiji od najboljeg kuglača KK Policajca na ovoj utakmici ivice gašparovića doke je Dino Senfner preokrenuo vodstvo Nenada plivelića iz prva dva seta i na kraju za KK Kamačnik osvojio bod sa samo 10 čunjeva prednosti. D. Kolić - I. Gašparović - 557:565 (2:2) i D. Senfner - N. Plivelić 547:537 (2:2).
U zadnjem bloku igrača za KK Policajac bod je još osvojio Anton Marković koji je bio bolji od Mladena Senfnera, a Danko Gašparović je podbacio te uvjerljivo za 55 čunjeva izgubio od Saše Burića. M. Senfner - A. Marković 522:549 (1:3) i S. Burić - D. Gašparović 566:511 (3:1).
Do kraja prvenstva još su četiri kola u kojima KK Policajac na svojoj kuglani igra protiv vodeće KK Mlake iz Rijeke i to već slijedeće kolo tj. 19. ožujka te u zadnjem kolu proitv KK Elektroistre iz Pule. Gostujuće utakmice su protiv ekipa koje se također bore za opstanak u ligi i to protiv KK Mladosti iz Delnica i KK Telekoma iz Rijeke. Pred kuglačima KK Policajca je teških mjesec dana grčevite borbe za opstanak.