I KUGLAČICE IZGUBILE, 14. 03. 2011.
Obzirom das u porazom od ŽKK Splita prošlo kolo kuglačice KK Policajca izgubile i teoretske šanse za osvajanje naslova prvakinja 2. HKL zapad/jug, danas su, potpuno nemotivirane, opet izgubile i to od kuglačica ŽKK Kupe iz Ozlja. Ozljanke su na ogulinskoj kuglani slavile pobjedu 6:2 (13:11) 3211:3145.
U prva dva bloka igračica rezultat je uglavnom bio izjednačen. Naime, Nives Poljak je, u prvom bloku igračica, bez većih problema pobjedila Irenu Božičević I zamjenu joj Šteficu Pavlaković. Međutim, Nikolina Marković je izgubila od svoje imenjakinje Nikoline Pavlaković. Poljak – Božičević/Š.Pavlaković 549:514 (3:0) i Marković – N. Pavlaković 520:554 (1:3).
Nakon toga, Matea Gašparović ispustila je priliku i izgubila od Anamari manev za samo 9 čunjeva dok je Maja Stipetić opet bila odlična te pobjedila mladu Valentinu Pavlaković. Gašparović – Manev 519:528 (2:2) i Stipetić – V. Pavlaković 540:510 (3:1)

KK Policajac – ŽKK Kupa

2.HKL z/j 15.kolo
Odluka je pala u zadnjem bloku igračica. Naime, iako su “policajke” u taj odlučujući blok ušle s prednošću od 22 čunja, Ana Puškarić i Valentina Prpić nisu uspjele osvojiti bodove niti zadržati prednost u čunjevima. Posebno je loše odigrala Ana Puškarić koju je Andrea Belčić Kirinčić s lakoćom i uvjerljivo pobjedila dok je, s druge strane, Valentina Prpić protiv Jadranke Meglajec držala priključak ali na kraju ipak izgubila za 12 čunjeva. Puškarić – Belčić Kirinčić 476:552 (1:3) i  Prpić – Meglajec 541:553 (1:3).
Kod kuglačica KK Policajca, za razliku od gošći koje su još uvijek “u igri”, očito nije bilo dovoljno motivacije pa su Ozljanke na kraju zasluženo slavile.
Slijedeće kolo “policajke” igraju u Vrbovskom protiv ŽKK Vrbovskog  to u subotu 19. ožujka.

Nives Poljak, Irena Božičević, Nikolina Marković i Nikolina Pavlaković

Matea Gašparović, Anamari manev, Maja Stipetić i Valentina Prpić