ODRŽANA GODIŠNJA SKUPŠTINA, 21. 05. 2011.
Sinoć je u svečanoj sali Doma Dobrotvornog podupirajućeg društva "Sveti Rok" Lomost održana redovna godišnja Skupština KK Policajac Ogulin. Skupštini su, pored većine člnica i članova kluba, nazočili i mnogi gosti i prijatelji kluba.
Skupština je inače odisala slavljeničkom atmosferom zbog tri brončane medalje koje je, upravo jučer, sa svjetskog kuglačkog prvenstva kuglačica i kuglača do 18 godina održanog proteklih dana u Sarajevu, donijela najmlađa kuglačica KK Policajca Matea Gašparović. Upravo je taj Matein uspjeh, u izvješću o radu kluba te uspjesima i neuspjesima kuglačica i kuglača, a kojega je Skupštini prezentirao predsjednik KK Policajca Željko Stipetić, zauzeo centralno mjesto. Cjelovito izvješće predsjednika kluba pogledajte ovdije.
Nakon izvješća o radu, financijsko izvješće podnio je tajnik Marijan Turković, a u ime Nadzornog odbora izvješće je podnio član tog odbora Darko Brbot.
Sva ova izvješća su zatim jednoglasno prihvaćena, nakon čega je predsjednik Željko Stipetić prezentirao plan i program rada i financijski plan za 2011.g. I ti planovi su od strane članova kluba jednoglasno prihvaćeni.
Na kraju Skupštinu su pozdravili i čestitali na sportskim uspjesima brojni gosti, među kojima svakako treba istaknuti, načelnike Općina Josipdol i Plaški Zlatka Mihaljevića i Ivana Šegue, zatim zamjenika načelnika PU karlovačke Ivicu Porubića, predsjednika DPD Sveti Rok lomost Mladena Petrušića i predstavnika KK Kleka Božu pavlakovića. Svakako treba istaknuti i gosp. Radu Kneževića, koji se i ovoga puta rado odazvao na Skupštinu KK Policajca i, u svom poznatom stilu, čestitao i pohvalio rad kluba te poželio još mnogo uspjeha.
Iznenađenje je (a možda i nije) da se na sinoćnju Skupštinu KK Policajca nije odazvao nitko od, na vrijeme pozvanih, predstavnika Grada Ogulina i Športske zajednice Grada Ogulina. Šteta, jer su propustili među prvima čestitati osvajačici čak tri "svjetske" medalje, što se među, inače odličnim ogulinskim sportašicama i sportašima, ne događa baš često.