I ŽUPAN UPRILIČIO PRIMANJE ZA MATEU, 15. 06. 2011.

Župan Karlovačke županije gosp. Ivan Vučić sa svojim suradnicima upriličio je danas primanje za mlade kuglačice s područja Županije koje su nedavno u Sarajevu za hrvatsku reprezentaciju osvojile medalje na Svjetskom prvenstvu za mlađe juniorke U-18. Uz Ozljanke Valentinu i Nikolinu Pavlaković te izbornicu Željku Bukovac, prijamu je bila nazočna i kuglačica KK Policajca Matea Gašparović u pratnji svojeg oca i kuglača KK Policajca Ivicu Gašparovića.
Župan Vučić uputio je čestitke mladim kuglačicama te izbornici reprezentacije na osvojenim medaljama. Ujedno se i zahvalio na promociji Karlovačke županije. Također, obećao je da će Karlovačka županija i on osobno poduzeti sve kako bi se na području Županije izgradile nove kuglane u cilju daljnjeg razvoja kuglačkog sporta, a što je preduvjet da bi kuglačice i kuglači postizali i dalje vrijedne rezultate. U ime mladih kuglačica županu se zahvalila izbornica Željka Bukovac istaknuvši da su kuglači u zadnje dvije godine na međunarodnim natjecanjima osvojili mnoge medalje te je izrazila želju da Karlovačka županija na Bjelolasici izgradi reprezentativni kuglački kamp.

Na kraju prijama župan Ivan Vučić podjelio je kuglačicama i izbornici županijske plakete

Matea Gašparović,Valentina i Nikolina Pavlaković

Svi sudionici prijama kod župana. (Matea Gašparović treća s lijeva)