BEZ BODOVA PROTIV TELEKOMA, 12. 11. 2011.
Matija Cindrić - opet najboljiU prvenstvenoj utakmici 5. kola 3. HKL zapad kuglači KK Policajca gostovali su u Rijeci gdje su na kuglani SRC Mlaka izgubili od KK Telekoma. Utakmica je završila pobjedom domaćih kuglača 6 : 2 (15,5:8,5) te 3249:3156 u ukupno srušenim čunjevima.
Pošto je utakmica igrana na svih šest staza izvrsno uređene kuglane na Mlaci, u prvom bloku igrača susreli su se Luka Damjanić za KK Policajac protiv Srećka Pavlovića, zatim Josip Skorić protiv nekadašnjeg "policajca" i trenutno riječkog studenta Ogulinca Andreja Vukovića te Danko Gašparović protiv Željka Božičića. Danko Gašparović je odličnom igrom, posebno u prva dva seta, bio uvjerljivo bolji od svojeg protivnika i jedino je šteta što mu je na kraju dvoboja, kada je bod već bio osiguran, dopustio da mu značajno smanji prednost u srušenim čunjevima. Luka Damjnaić bio je dosta neurozan i puno je promašivao - čak 10 promašaja. Dobro je pogađao u pune ali je u čišćenju bio lošiji od svojeg protivnika, koji ga je na kraju pobijedio s 22 čunja prednosti. Šteta je što Josip Skorić, nakon što je odličnom igrom osvojio prvi set, nije osvojio i drugi. Andrej Vuković bio je bolji za jedan čunj. Vjerojatno bi time dobio i dvoboj. Nakon tog nesretnog gubitka drugog seta Skorić je uspio tek osvojiti pola trećeg seta i na kraju je izgubio za 14 čunjeva. Pavlović - Damjanić 536:514 (3:1), Vuković - Skorić 523:509 (2,5:1,5) i Božičić - D.Gašparović 528:537 (1:3).

KK Telekom - KK Policajac - zapisnik

3.HKL zapad 5.kolo
U drugom bloku igrača za KK Policajac su zaigrali Matija Cindrić protiv Ivana Lovrina, Mirko Birač protiv Zorana Majnarića te Anton Marković protiv Slavka Pintara. Mirko Birač i Anton Marković cijeli susret su se mučili, često promašivali i obadvojica su jedva prešli 500 čunjeva pa su ih protivnici uvjerljivo pobijedili. Čast "policajaca" spasio je mladi Matija Cindrić koji je vodio žestoku bitku protiv odličnog Lovrina ali je na kraju, u četvrtom, zadnjem setu briljirao i uvjerljivo pobijedio te time postao i najbolji igrač susreta s oborenih 583 čunja. Lovrin - Cindrić 560:583 (2:2), Majnarić - Birač 561:505 (3:1) i Pintar - Marković 541:508 (4:0).
Nakon ovog, već trećeg, poraza kuglači KK Policajca, koje i ove sezone prate ozlijede i bolest ponajboljih igrača, nalaze se u donjem dijelu tablice, a već u nedjelju 20.11.2011.g. u Gospiću ih čeka još jedno gostovanje, obzirom na stanje kuglane u Gospiću, puno teže od ovoga u Rijeci.

Srećko Pavlović, Luka Damjanić, Andrej Vuković, Josip Skorić, Željko Božičić i Danko Gašparović.

Ivan lovrin, Matija Cindrić, Zoran majnarić, Mirko Birač, Slavko Pintar i Anton Marković.