UTAKMICA ZA ZABORAV, 20. 11. 2011.
Nenad Plivelić - najbolji u redovima KK PolicajcaBaš kako naslov ovog priloga govori, kuglači KK Policajca danas su u Gospiću, u utakmici 6. kola 3. HKL zapad, protiv KK Karlobaga, odigrali utakmicu koju što prije treba zaboraviti. Ne samo zbog maksimalnog poraza od 8:0 već i zbog katastrofalne igre gotovo svih "policajaca", osim možda Nenada Plivelića, koji je za samo jedan čunj izgubio od svojeg protivnika. Time se serija gostujućih poraza nastavila i kuglače KK Policajca trenutno privezala za dno prvenstvene ljestvice sa svega tri boda osvojena u šest prvenstvenih kola. KK Karlobag je ukupno srušio 3259 čunjeva, a KK Policajac samo 3030. U setovima je bilo 17,5:6,5 za domaće kuglače.
U prvom bloku igrača za KK Policajac, već standardno, igrali su Josip Skorić i Danko Gašparović. Njihovi protivnici Jelinić i Grčević s lakoćom su ih pobijedili, prepustivši im samo po jedan osvojeni set. Razlika u čunjevima već je nakon prvog bloka bila 118 čunjeva u korist KK Karlobaga. Jelinić - Skorić 552:500 (3:1) i Grčević - D. Gašparović 539:473 (3:1).

KK Karlobag - KK Policajac - zapisnik

3. HKLZ 6.kolo
Pri takvom razvoju situacije na utakmici u drugom bloku igrača za KK Policajac su nastupili Luka Damjanić i Nenad Plivelić i to protiv Nikšića odnosno Tomljenovića. Damjanić je uspio osvojiti tek jedan set i sa skromnim skorom srušenih čunjeva glatko je izgubio. S druge strane Plivelić, kao najbolji pojedinac u redovima svoje ekipe, osvojio je dva seta i samo jedan čunj manje od svojeg protivnika pa tako nije uspio osvojiti barem počasni bod za KK Policajac iako je bio jako blizu. Nikšić - Damjanić 536:495 (3:1) i Tomljenović - Plivelić 539:538 (2:2).
U zadnjem bloku igrača za KK Policajac su igrali Anton Marković i Matija Cindrić. Marković se namjerio na najboljeg pojedinca domaće ekipe Mraovića te, iako je bio među boljima u svojoj ekipi, na kraju je izgubio bez osvojenog seta. Cindrić je osvojio 1,5 set ali s manje od petsto srušenih čunjeva nije mogao više nego izgubiti od najlošijeg pojedinca u ekipi KK Karlobaga - Tomljanovića. Mraović - Marković 575:526 (4:0) i Tomljanović - Cindrić 518:498 (2,5:1,5).
Slijedeće 7. kolo kuglači KK Policajca su domaćini u ogulinskom derbiju protiv kuglača KK Obrtnika. Utakmica bi se trebala igrati u subotu 26.11.2011.g. u 17.00 sati ali zbog državnog pojedinačnog prvenstva za mlađe juniore U-18, koje se idući vikend igra u Ozlju, od KK Obrtnika će se zatražiti odgoda te utakmice. Na pojedinačnom U-18 prvenstvu RH trebali bi nastupiti Luka Damjanić, Matija Cindrić i Josip Skorić.

S. Jelinić, Danko Gašparović, T. Grčević i Josip Skorić

B. Nikšić, Luka Damjanić, Ž. Tomljenović i Nenad Plivelić