POBJEDA KUGLAČICA U KARLOVCU, 04. 12. 2011.
U derbiju 6. kola 2. HKL zapad/jug za žene kuglačice KK Policajca uvjerljivo su pobijedile odličnu ekipu KK Mantinele rezultatom 6:2 (15:9), s omjerom ukupno srušenih čunjeva 3253:315. Utakmica se igrala na kuglani Doma OS HV "Zrinski" pred mnogobrojnom domaćom publikom koja je bučno i grlato navijala cijelu utakmicu ali niti to nije bilo dovoljno da zaustavi zahuktale "policajke" u osvajanju novih prvenstvenih bodova s kojima su se učvrstile na čelu prvenstvene ljestvice.
U prvom bloku igračica za KK Policajac igrale su Nikolina Marković i Maja Stipetić. Svoje protivnice Irenu Božičević i Anamari Manevu obadvije su uvjerljivo pobijedile, a posebno dobru igru pružila je Maja Stipetić koju je trener Željko Stipetić na iznenađenje svih u ovoj utakmici stavio u prvi par i pogodio. Razlika u čunjevima bila bi i više nego 99, koliko je bilo, da Nikolina Marković nije loše odigrala prvi set kojega je jedinog i izgubila. Sve ostalo bilo je na visokoj razini izvedbe. Božičević - Marković 492:528 (1:3) i Manev - Stipetić 485:548 (0:4).

KK Mantinela - KK Policajac - zapisnik

2.HKL zapad/jug 6.kolo

Iako je velika prednost u čunjevima i vodstvo 2:0 najavljivalo katastrofu domaćih kuglačica, jer su u drugom bloku za KK Policajac igrale dvojno regiistrirane kuglačice iz KK Mlake Marina Bašić Palković i Matea Gašparovi, stvari su se počele odvijati u korist KK Mantinele. Njihove dvojno registrirane igračiceiz KK Zagreb Zaboky Mirna Bosak i posebno Lucija Marta Jelavić pružile su fenomenalnu igru i pobijedile tako da se rezultat izjednačio na 2:2, a prednost "policajki" u čunjevima opasno se smanjila - na 39. Bosak - Bašić Palković 563:530 (3:1) i Jelavić - Gašparović 569:542 (2,5:1,5).
Kada su počeli dvoboji trećeg odlučujućeg bloka igračica u kojem su za domaću ekipu igrale iskusne Marijana Đonlagić i Nada Jardas, a za gošće Nives Poljak i Valentina Prpić, domaći navijači stvorili su takvu atmosferu da je bilo jako teško kuglati mirno i održati prednost u čunjevima. Međutim, i Nives Poljak i Valentina Prpić bile su najbolje kad je najviše trebalo i nakon početnih problema svoje protivnice uvjerljivo su pobijedile vrativši gotovo svu prednost u čunjevima koju su izgubile Marina i Matea. Đonlagić - Poljak 521:560 (1:3) i Jardas - Prpić 528:545 (1,5:2,5).
U ovoj utakmici kuglačice KK Policajca pokazale su svu svoju snagu i iskustvo i pod vodstvom trenera Željka Stipetića sigurno idu prema osvajanju naslova jesenskog prvaka 2. HKL zapad/jug bez igubljenog boda. Preostalo im je još odigrati zaostalu utakmicu 1. kola protiv KK Kupe iz Ozlja, a ta utakmica najvjerojatnije će se igrati tek iz Nove godine jer u vikendima koji dolaze najprije se igra pojedinačno prvenstvo Kuglačke regije zapad za juniorke U-23 u Rijeci, a za 11 prvoplasiranih na tom prvenstvu onda i nastup na pojedinačnom prvenstvu RH u Slavonskom Brodu. Nadamo se da će sve "policajke" izboriti nastup na spomenutom državnom prvenstvu, računajući i "mlakarice" Mateu Gašparović i Marinu Bašić Palković.

Irena Božičević, Nikolina Marković, Anamari manev i Maja Stipetić

Mirna Bosak, Marina Bašić palković, Lucija Marta Jelavić i Matea Gašparović