POLICAJKE NA DRŽAVNOM JUNIORSKOM PRVENSTVU, 18. 12. 2011.
Jučer i danas kuglačice KK Policajca Nikolina Marković, Valentina Prpić, Ana Puškarić i Maja Stipetić ali i Matea Gašparović (dvojno registrirana za KK Mlaku iz Rijeke), zajedno s trenerom Željkom Stipetićem, sudjelovale su na XXI. pojedinačnom prvenstvu RH za juniorke U-23 u Slavonskom Brodu. Prvenstvo se igralo na stazama kuglane "Vijuš", prvog dana na stazama V do VIII, a drugi dan na stazama I do IV.
Nakon dvodnevnog programa najbolja juniorka u RH za 2012. godinu je kuglačica KK Mlake iz Rijeke Snježana Kramar, na drugom mjestu je njezina klupska kolegica Maja Nanić dok je treće mjesto osvojila Tihana čavlović iz KK Endi-Tekstilac iz Zagreba.
Najbolje plasirana "policajka" je Valentina Prpić na 5. mjestu, a ostale su Matea Gašparović na 8., Nikolina Marković na 11., Maja Stipetić na 18. i Ana Puškarić na 21. mjestu.
Dvojno registrirane kuglačice KK Mlake i KK Policajca Marina Bašić Palković i Martina Nanić zauzele su 14. odnosno 20. mjesto od ukupno 32 natjecateljice.

XXI. poj. prvenstvo RH - juniorke U-23 - konačni poredak
Iako je ovaj rezultat kojega su postigle juniorke KK Policajca izvanredan jer je postignut u jakoj konkurenciji prvoligaških kuglačica iz Rijeke, Zagreba i drugih velikih gradova (Osijek, Sisak, Varaždi), ostaje žal što Nikolina Marković i Valentina Prpić, koje su prvog dana zauzimale 3. odnosno 6. mjesto, nisu bile na razini toga rezultata i drugi dan. Naime, obadvije su u drugom nastupu polučile lošiji rezultat, a činjenica da je Valentina Prpić i s lošijim rezultatom drugog dana ipak napredovala za jedno mjesto u ukupnom poretku govori sama za sebe. Za osvajanje medalje odnosno 3. mjesta nedostajalo joj je svega 6 čunjeva.
Međutim, i na ovom državnom prvenstvu kuglačice KK Policajca ostavile su traga, kako svojom brojnošću, tako i postignutim rezultatima. Ne treba zaboraviti da je sam nastup na ovom prvenstvu trebalo izboriti kroz regionalno natjecanje.
U tekućoj godini ovo je zadnji službeni nastup kuglačica KK Policajca, a nakon sudjelovanja na humanitarnom božićnom turniru za oboljelog rukometaša Mateja Vukovića slijedeći tjedan, slijedi božićna i novogodišnja stanka.

XXI. poj. prvenstvo RH - juniorke U-23 - subota