PRVI PORAZ KUGLAČICA, 09. 01. 2012.
Jednako kao i prošlogodišnje kuglačke sezone pobjednički niz kuglačica KK Policajca zaustavljen je u Ozlju. U zaostaloj utakmici 1. kola tekućeg prvenstva 2. HKL zapad/jug domaće kuglačice ŽKK Kupe uvjerljivo su bile bolje od vodeće ekipe u prvenstvu pobjedivši rezultatom 7: 1 (16,5:7,5) te 3332:3106 u ukupno srušenim čunjevima.
U nedavno završenom mini-prijelaznom roku ŽKK Kupa se pojačala i u svoje redove dvojno registrirala mladu Katarinu Zajec iz zagrebačkog KK Zagreb Zabokya i upravo je ta kuglačica, zajedno s iskusnom Šteficom Pavlaković, otvorila put ka pobjedi svoje ekipe. Katarina je bila bolja od solidne Matee Gašparović, a Štefica je u predzadnjem hicu s devetkom prestigla Nikolinu Marković. Š. Pavlaković - N. Marković 546:533 (2,5:1,5) i K. Zajec - M. Gašparović 559:534 (3:1).

ŽKK Kupa - KK Policajac - zapisnik

2. HKL zapad/jug - tablica
U drugom bloku igračica za KK Policajac igrale su Maja Stipetić i Ana Puškarić proitv sestara Nikoline i Valentine Pavlaković. Sestre pavlaković iskoristile su prednost domaćeg (kućnog) terena te su obadvije uvjerljivo svladale indisponiranu Maju Stipetić i prosječnu Anu Puškarić. N. Pavlaković - Maja Stipetić 546:471 (4:0) i V. Pavlaković - A. Puškarić 571:513 (3:1).
Nakon drugog bloka igračica ŽKK Kupa je vodila 4:0 i 171 čunj prednosti tako da je utakmica praktički već bila završena. Čast "policajki" u zadnjem bloku igračica spasila je kapetanica Valentina Prpić koja je pobjedila Jadranku Meglajec dok je Nives Poljak protiv najbolje igračice utakmice Andreje Belčić Kirinčić uspjela osvojiti tek jedan set. A. Belčić Kirinčić - N. Poljak 582:518 (3:1) i J. Meglajec - V. Prpić 528:537 (1:3).
Još jednom se potvrdilo pravilo da sve ekipe protiv KK Policajca ostvaruju svoje ponajbolje rezultate pa je tako bilo i na ovoj utakmici. ŽKK Kupa je, naime, napravila najbolji svoj rezultat do sada u povijesti i, mora se priznati, kuglačice KK Policajca nisu imale nikave šanse protiv tako raspoloženih Ozljanki.
Već u slijedeću subotu 14.01.2012. kuglačice KK Policajca nastavljaju prvenstvenu utrku i to na ogulinskoj kuglani protiv ŽKK Vrbovsko. Za zadržavanje liderske pozicije u prvenstvu potrebna je pobjeda, a za pobjedu će trebati pružiti puno bolju igru nego što je to bilo u Ozlju.

Štefica Pavlaković, Nikolina Marković, Katarina Zajec i Matea Gašparović

Nikolina Pavlaković, Maja Stipetić, Valentina Pavlaković i Ana Puškarić

Anreja Belčić Kirinčić, Nives Poljak, Jadranka Meglajec i Valentina Prpić.