NASTAVAK PRVENSTVA - POBJEDA KUGLAČICA, 14. 01. 2012.
Utakmicama 7. kola koje se igra ovog vikenda nastavlja se prvenstvo ženske 2. HKL zapad/jug. Kuglačice KK Policajca ugostile su simpatične kuglačice iz susjednog grada - ŽKK Vrbovsko i ostvarile novu prvenstvenu pobjedu. Opet je bilo 6 : 2 uz 17:7 u osvojenim setovima te 3274:3072 u ukupno srušenim čunjevima.
Rezultat prvog bloka igračica upućivao je na drugačiji ishod ove utakmice jer su gošće povele 2:0 i ostvarile prednost od skoro šesdeset čunjeva. Zasluga je to odlične Aleksandre Vučković i raspoložene Renate Loparić koju je cijelo vrijeme bodrio njezin otac Milan Ostović - Klis. Naime, "policajke" Maja Stipetić i Nikolina Marković, iako su osvojile po dva seta, srušile su na kraju manje čunjeva i izgubile dva boda za svoju ekipu. Bliže pobjedi bila je Maja Stipetić ali je u zadnjem setu podbacila i prokockala solidnu prednost koju je imala do tada. M. Stipetić - A. Vučković 541:568 (2:2) i N. Marković - R. Loparić 518:550 (2:2).

KK Policajac - ŽKK Vrbovsko - zapisnik

2. HKL zapad/jug 7. kolo

Ana Puškarić i Matea Gašparović u drugom bloku igračica imale su zadatak da tu prednost gošći anuliraju i u tome su u potpunosti uspjele. Već u prvom setu vidjelo se da im njihove protivnice Mirjana Reljić i Dejana Draganović nisu nikakva prijetnja jer su svu prednost u čunjevima nadoknadile. Do kraja dvoboja ta prednost je samo rasla tako da je na kraju iznosila čak 119 čunjeva prednosti. Posebno je raspoložena bila Ana Puškarić, kja se, nakon izbivanja u prvom dijelu, vratila odličnom igrom i sa srušenih 574 čunja , na kraju bila najbolja igračica utakmice. Matea Gašparovi, za koju u Športskoj zajednici Grada Ogulina kažu da nije članica KK Policajca (?!), također je bila dobra i s lakoćom ostvarila uvjerljivu pobjedu.A. Puškarić - M. Reljić 574:479 (4:0) i M. Gašparović - D. Draganović 558:476 (4:0).
Kao i u prethodnim utakmicama ovoga prvenstva, u trećem bloku igračica za KK Policajac su zaigrale Nives Poljak i Valentina Prpić. Ovaj puta protiv Nataše Lisac i Sandre Krajačić. Nives Poljak malo se mučila sa svojom protivnicom ali je na kraju ipak bila bolja za 12 čunjeva dok je Valentina Prpić odigrala bez izgubljenog seta i ostvarila zapažen rezultat srušivši 553 čunja. N. Poljak - N. Lisac 530:518 (2:2) i V. Prpić - S. Krajačić 553:482 (4:0).
Ovom pobjedom kuglačice KK Policajca ostale su vodeće na ljestvici 2. HKL zapad/jug, a već slijedeće kolo očekuje ih gradski derbi protiv kuglačica ŽKK Ogulin. Obzirom na sva događanja u zadnje vrijeme u kojima je glavni medijski akter Ruža Neralić, protiv koje se vodi kazneni postupak i koja po zakonu ne smije nastupati, a ipak nastupa za ŽKK Ogulin, kao i na "glupiranja" njihovog predsjednika, očekuje se vrlo zanimljiv i neizvjestan dvoboj. Utakmica se igra u nedjelju 22. siječnja u 11 sati na Gradskoj kuglani u Ogulinu.

Maja Stipetić, Aleksandra Vučković, Nikolina Marković i Renata Loparić

Ana Puškarić, Mirjana Reljić, Matea Gašparović i Dejana Draganović