NEOČEKIVANI PORAZ KUGLAČA, 15. 01. 2012.
U nastavku prvenstva 3. HKL zapad odnosno posljednjoj utakmici prvog dijela, kuglači KK Policajca neočekivano ali uvjerljivo izgubili su od KK Kupe iz Ozlja. Neredovito treniranje i općenito neozbiljan pristup natjecanju koji traje već duži niz godina kumovali su skromnom učinku cijele što ne može biti dovoljno za ništa drugo nego zasluženi poraz. Konačni rezultat utakmice bio je 2:6 za KK Kupu, uz omjer setova 6:18 te 3198:3369 u ukupno srušenim čunjevima.
Već prije samog početka utakmice moglo se zaključiti da nešto u ekipi KK Policajca ne štima. naime, pojedini igrači koji bi mogli konkurirati za prvi sastav jednostavno nisu došli na vrijeme pa nisu uvršteni niti među rezerve. U takvoj situaciji u prvom bloku igrača za KK Policajac zaigrali su braća Danko i Ivica Gašparović i to protiv Zvonimira Vidičeka i Ivana Pavlića. Danko Gašparović protiv raspoloženog Vidičeka nije uspio osvojiti niti set, dok je Ivica Gašparović dobro počeo s dva osvojena seta ali je na kraju morao u zadnjim hicima spašavati pobjedu. Na kraju je pobijedio samo za 9 čunjeva izgubivši, samo u zadnjem setu, čak 19 čunjeva. D. Gašparović - Z. Vidiček 533:579 (0:4) i I. Gašparović - I. Pavlić 553:544 (2:2).

KK Policajac - KK Kupa - zapisnik

3. HKL zapad 11. kolo

U drugom bloku igrača utakmica se prelomila u korist gostiju. Mirko Birač, jednako kao i Danko Gašparović, protiv Ivana Požege nije uspio osvojiti niti set i uvjerljivo je izgubio s čak 48 čunjeva razlike. S druge strane Luka Damjanić je u prva dva seta uspio dobiti samo drugi, a Josip Skorić, koji ga je nakon 60 hitaca mijenjao, niti jedan. Ukupno su srušili tek 504 čunja, a Ivica Škrak iz KK Kupe čak 80 više. M. Birač - I. Požega 514:562 (0:4) i L.Damjanić/J.Skorić - I. Škrak 504:584 (1:3).
U zadnjem bloku igrača tek je Anton Marković, odigravši četvrti set bolje za 19 čunjeva, za 17 čunjeva izborio drugi bod protiv Damira Pavlakovića, a mladi Matija Cindrić protiv Miroslava Šegine uspio je osvojiti tek jedan set. A. Marković - D. Pavlaković 555:538 (2:2) i M. Cindrić - M. Šegina 539:562 (1:3).
Na kraju zaslužena i uvjerljiva pobjeda kuglača iz Ozlja, a "policajcima",nakon još jednog posrtaja kod kuće, slijedi zaista grčevita borba za opstanak u ligi. Mogu li se za tjedan dana oporaviti i u 12. kolu, odnosno ukupno 12. kolu, protiv KK Skrada kod kuće ostvariti pobjedu vidjet će se u subotu 21. siječnja u 13,30 sati kada je na rasporedu ova utakmica.

Danko Gašparović, Zvonimir Vidiček, Ivica Gašparović i Ivan Pavlić

Mirko Birač, Ivan Požega, Luka Damjanić i Ivica Škrak