KUGLAČI OČEKIVANO PORAŽENI U GOSPIĆU, 29. 01. 2012.
Kuglači KK Policajca jučer su se iz Gospića vratili bez bodova i to u doslovnom smislu. naime, u 13. kolu 3. HKL zapad uvjerljivo su s 8:0 poraženi od vodeće ekipe na prvenstvenoj ljestvici KK Visočice, bez ijedne pojedinačne pobjede odnosno boda. Sve što su "policajci" na njima tradicionalno teškoj kuglani uspjeli napraviti je da su osvojili tek šest setova, a razlika u čunjevima je bila rekordna - čak 319 - 3395:3076.
Da se kuglači KK Policajca neće dobro provesti u ovoj utakmici pokazalo se već u prvom bloku igrača u kojem su obadva igrača KK Policajca izgubili uz minus 132 čunja. Naime, Danko Gašparović je solidnom igrom, uz jedan dobiveni set, ipak izgubio od boljeg M. Majetića, a Josip Skorić je izgubio od najboljeg igrača utakmice J. Šulentića s preko sto čunjeva razlike i bez osvojenog seta. M. Majetić - D. Gašparović 570:533 (3:1) i J. Šulentić - J. Skorić 597:492 (4:0).

KK Visočica - KK Policajac - zapisnik

3. HKL zapad - 13. kolo
Jedini igrač KK Policajca koji je donekle svojem protivniku pružio otpor u ovoj utakmici bio je Anton Marković. Protiv B. Sušića osvojio je dva seta ali je ostao kratak za 24 čunja te izgubio bod. U drugom bloku za KK Policajac još je igrao Matija Cindrić protiv raspoloženog K. Kolaka i, bez osvojenog seta, uvjerljivo izgubio. B. Sušić - A. Marković 568:544 (2:2) i K. Kolak - M. Cindirć 593:508 (4:0).
U treći blok igrača KK Policajac je ušao 0:4 i minus 241 čunj i već tada je utakmica bila izgubljena. U tom bloku za "policajce" su igrala čak tri igrača. Nenad Plivelić protiv V. Alara izgubio je uz osvojen tek jedan set. S druge strane, Luka Damjanić je loše počeo, izgubio obadva seta uz skromni učinak od 234 čunja, a onda ga je zamijenio Tomislav Grdić i sve što je uspio napraviti je osvojiti jedan set protiv najslabijeg domaćeg igrača M. Zdunića, koji je unatoč tome osvojio pojedinačni bod. V. Alar - N. Plivelić 551:520 (3:1) i M. Zdunić - L. Damjanić/T.Grdić 516:479 (3:1).
Na kraju, uvjerljiv poraz protiv protivnika i na kuglani gdje se realno nije niti očekivalo ništa više. Svoju priliku za osvajanje bodova spasa u ligi kuglači KK Policajca moraju tražiti u nekim drugim utakmicama. Na primjer u slijedećem kolu protiv KK Velebita II koji u subotu 4. veljače 2012. gostuju na ogulinskoj gradskoj kuglani.