PORAZ U PULI, 23. 02. 2012.
U zaostaloj utakmici 15. kola 3. HKL zapad kuglači KK Policajca jučer su u Puli izgubili od KK Uljanika rezultatom 7 : 1 (17,5:6,5) te 3137:2988 u ukupno srušenim čunjevima. Time su se kuglači KK Uljanika na samo jedan bod primaknuli KK Policajcu koji je i dalje ostao na 10. mjestu prvenstvene ljestvice odnosno na zadnjem mjestu koje jamči ostanak u 3. HKL zapad. Poslijednje mjesto s dva boda zaostatka za KK Policajcem i jedan bod za KK Uljanikom zauzimaju kuglači KK Hrvatskog branitelja iz Pule.
Na jučerašnju utakmicu u Pulu, pored ozlijeđenih i onih koji uopće ne treniraju, nisu mogli niti mladi Josip Skorić i Matija Cindrić zbog obverza u školi. Tako je utakmicu morala igrati ekipa sastavljena od preostalih kuglača od kojih nekik, u zadnje vrijeme, i nisu u ponajboljoj formi.
Kada se tome pridodaju iznenađujuće loši rezultati trenutno dvojice ponajboljih igrača Nenada Plivelića i Danka Gašparovića onda poraz i loš ukupan rezultat ne treba iznenađivati. Jedini koji je odigrao na visini je Anton Marković koji je s 570 srušenih čunjeva osvojio jedini pod za KK Policajac te bio i najbolji pojedinac susreta.

KK Uljanik - KK Policajac - zapisnik

3. HKL zapad - 15. kolo
U prvom bloku igrača Nenad Plivelić je bez osvojenog seta izgubio od Drage Pranića, a istim omjerom setova izgubio je i Danko Gašparović protiv Maria Bolkovića. Odmah na početku 2:0 za domaćina i preko sto čunjeva prednosti, čime je utakmica praktički bila i rješena. D.Pranić - N.Plivelić 538:463 (4:0) i M.Bolković - D.Gašparović 537:493 (4:0).
U drugom bloku igrača uvjerljivo, sa samo pola osvojenog seta, izgubio je i Mirko Birač protiv Ivana Jelenića dok je Tomislav Grdić za svega 9 čunjeva izgubio od Maria Grabovca. I.Jelenić - M.Birač 526:483 (3,5:0,5) i M.Grabovac - T.Grdić 517:508 (3:1).
U zadnjem bloku igrača Branko Bajt je u zadnjem setu izgubio već dobiven dvoboj protiv Velimira Lencovića, dok je Anton Marković jedini od "policajaca" pružio pravcu igru i uvjerljivo pobijedio Deana Žužića. V.Lencović - B.Bajt 488:471(2:2) i D.Žužić - A.Marković 531:570 (1:3).
Već u subotu 25.02.2012.g. KK Policajac igra novu prvenstvenu utakmicu u kojoj, da bi zadržao kakve takve izglede za ostanak u ligi, mora pobijediti KK Karlobag. Utakmica se igra s početkom u 16 sati na ogulinskoj gradskoj kuglani "Klek".