PAR CINDRIĆ I SKORIĆ 12. NA PRVENSTVU RH , 05. 03. 2012.
U nedjelju 4 ožujka 2012.g. u Zagrebu je, na kuglani Grmoščica, održano XXI. prvenstvo RH za mlađe juniore U-18,na kojem je sudjelovao i par KK Policajca - Matija Cindrić i Josip Skorić. U konkurenciji 24 para, uglavnom iz jakih prvoligaških klubova, zauzeli su odlično 12. mjesto. Zanimljivo je da je KK Policajac jedini muški kuglački klub, ne samo iz Ogulina i Karlovačke županije, već iz cijele Kuglačke regije zapad (Karlovačka, Ličko-senjska, Primorsko-goranska i Istarska) koji je na ovo mlađejuniorsko prvenstvo prijavio i poslao ekipu odnosno par.
Matija Cindrić ukupno je srušio 553, a Josip Skorić 521 čunj, što ukupno čini 1074 srušena čunja. Da nisu dan ranije igrali i dobrom igrom pridonijeli važnoj pobjedi KK Policajca u prvenstvu 3. HKL zapad protiv KK Obrtnika, vjerojatno bi i njihov rezultat na ovom državnom prvenstvu bio zapaženiji. Također, za napomenuti je da su na ovom prvenstvu pravo nastupa imali te su i nastupali kuglači rođeni 1993. godine i mlađi. Kada se uzme u obzir činjenica da je Matija Cindrić rođen 1995., a Josip Skorić 1996. godine onda je jasno da su oni bili među mlađim natjecateljima koji još nisu sve rekli u kuglanju, pogovtovo na mlađejuniorskim i juniorskim prvenstvima.
Inače, prvo mjesto osvojio je par KK Radnika iz Velike Gorice, drugo mjesto pripalo je paru KK Centar iz Zagreba dok je treće mjesto zauzeo par KK Konikom Osijeka.

XXI. prvenstvo RH parovi U-18 - poredak