JOŠ JEDAN PORAZ KUGLAČA U PULI, 11. 03. 2012.
I u drugoj prvenstvenoj utakmici odigranoj ove sezone u Puli, ovaj puta proitv jake KK Elektroistre u sklopu 19. kola 3. HKL zapad, kuglači KK Policajca zabilježili su poraz. Međutim, za razliku one utakmice nedavno odigrane protiv KK Uljanika, ovaj puta "policajci" su unatoč uvjerljivom porazu od 7:1 (12:12) odnosno 3171:3134 u ukupno srušenim čunjevima, bili jako blizu iznenađenja i pobjede, a time i rješenju svih glavobolja oko borbe za ostanak u ligi.
Naime, osim Danka Gašparovića, koji je jedini osvojio pojedinačnu pobjedu i bod, svi ostali igrači KK Policajca izgubili su i to za 2 do najviše 15 čunjeva.
U provm bloku igrača, uz već spomenutu pobjedu Danka Gašparovića protiv Ljube Pejašinovića uz 3 osvojena seta ali čunj manje, Nenad Plivelić je za 6 čunjeva bio slabiji od Ivana Božca. Za razliku od utakmice protiv KK ULjanika i jedan i drugi "policajac" odigrali su znatno bolje i tih početnih 1:1 bila je dobra naznaka da bi se u daljnjem tijeku utakmice moglo učiniti i nešto više. I.Božac - N.Plivelić 537:531 (2:2) i Lj.Pejašinović - D.Gašparović 545:544 (1:3).

KK Elektroistra - KK Policajac - zapisnik

3. HKL zapad - 19. kolo
U drugom bloku igrača Tomislav Grdić, jednako kao i Nenad Plivelić, izgubio je od svojeg protivnika Seada Alihodžića za samo 6 čunjeva dok je, s druge strane, Branko Bajt izgubio za samo dva čunja protiv Ljubomira Jelinića. S.Alihodžić - T.Grdić 534:528 (2:2) i Lj.Jelinić - B.Bajt 503:501 (2:2).
Pred početak trećeg, posljednjeg bloka igrača, trenutno vodstvo domaćih kuglača 3:1 i 15 čunjeva prednosti, davali su skrivena nadanja "policajcima" da bi možda mogli ugrabiti puni plijen. To pogotovo stoga što je u zadnjem bloku za KK Policajac, osim standardno dobrog Matije Cindrića, igrao i Anton Marković, koji se na nedavnoj utakmici protiv KK Uljanika istakao odličnim rezultatom. Međutim, Matija Cindrić je, jedanko kao i ostali do tada iz njegove ekipe, protiv Brune Žužića izgubio za samo 7 čunjeva, a Anton Marković je odigrao dosta loše i za samo 15 čunjeva izgubio dvoboj protiv Vladimira Jedrejčića. Time je utakmica završila uvjerljivom pobjedom KK Elektroistre, a kuglačima KK Policajca ostala je žal za izgubljenom velikom prilikom. B.Žužić - M.Cindrić 537:530 (2:2) i V.Jedrejčić - A.Marković 515:500 (3:1).
Slijedeće prvenstveno kolo kuglači KK Policajca na ogulinskoj gradskoj kuglani, kao gosti, igraju vjerojatno odlučujuću utakmicu za ostanak u 3. HKL zapad. Protivnik im je KK Poštar, koji si je pobjedom u ovom kolu u gostima protiv KK Telekoma znatno poboljšao šanse za ostanak. No, ako KK Uljanik pobijedi KK Hrvatskog branitelja onda će poraženi iz ogulinskog derbija KK Poštar - KK Policajac doći u vrlo neugodnu situaciju. Utakmica se igra u subotu 17. ovog mjeseca u 13.30 sati.

Ljubo Pejašinović, Danko Gašparović, Ivan Božac i Nenad Plivelić

Sead Alihodžić, Tomislav Grdić, Bruno Žužić i Branko Bajt