KUGLAČI NERJEŠENO S POŠTARIMA, 17. 03. 2012.
Kuglači KK Policajca danas su na ogulinskoj gradskoj kuglani "Klek", kao gosti, u utakmici 20. kola 3. HKL zapad, odigrali nerješeno 4:4 (12:12) s kuglačima KK Poštara, koj su ukupno srušili više čunjeva 3355:3322 dok su "policajcima" pripale četiri pojedinačne pobjede. Kojoj od ove dvije ekipe, koje se grčevito bore za opstanak u ligi, će ovaj bod eventualno nedostajati ili biti dovoljan za ostanak zant će se uskoro jer su do kraja prvenstva još samo dva kola. Uglavnom i KK Policajac i KK Poštar trenutno imaju jednak broj bodova - 15, s time da je KK Policajac u maloj prednosti jer ima bolji omjer osvojenih bodova i bolji međusobni omjer.
Na početku utakmice, u prvom bloku igrača, svakoj ekipi pripala je po jedna pojedinačna pobjeda, s tim da je KK Poštar ipak stekao značajnih 38 čunjeva prednosti. Naime, Joško Matijašić je KK Poštaru priskrbio prvi bod uvjerljivom pobjedom nad Dankom Gašparovićem, a bod za KK Policajac je osvojio Nenad Plivelić tijesnom pobjedom protiv Milana Domitrovića. J.Matijašić - D.Gašparović 582:537 (3:1) i M.Domitrović - N.Plivelić 547:554 (2:2).

KK Poštar - KK Policajac - zapisnik

3. HKL zapad - 20. kolo
U drugom bloku igrača obadvije pojedinačne pobjede pripale su kuglačima KK Policajca. Tomislav Grdić odigrao je još jednu odličnu utakmicu i pobijedio Stevu Šlata. Također i Josip Skorić je, nakon stanke zbog bolesti, odigrao dobro i pobijedio Nikolu Neralića. U tim trenucima KK Policajac je vodio 3:1 i 3 čunja prednosti. S.Šlat - T.Grdić 552:573 (1:3) i N.Neralić - J.Skorić 531:551 (1:3).
Međutim, unatoč vodstvu u trećem bloku igrača KK Policajac je jedva isčupao nerješeno. Prvenstveno je to zasluga mladog Matije Cindrića koji je, nakon izgubljena prva dva seta, osvajanjem ostala dva i preokretom u zadnjim hicima, za 8 čunjeva pobijedio raspoloženog Krunoslava Lovrića. S druge strane Zvonko Salopek bio je uvjerljiv protiv neraspoloženog Antona Markovića i lako ga je dobio s 44 čunja razlike. K.Lovrić - M.Cindrić 568:576 (2:2) i Z.Salopek - A.Marković 575:531 (3:1).
Na kraju jednako (ne)zadovoljni i jedni i drugi u nadi da će danas propušteno nadoknaditi u nekoj od preostale dvije prvenstvene utakmice. Kuglači KK Policajca u obadvije gostuju i bit će vrlo teško. Međutim, već u slijedeću subotu igraju s posljednjeplasiranim KK Hrvatskim braniteljem u Puli i ako ponove igru protiv KK Elektroistre pred tjedan dana, s pravom bi se mogli nadati konačnom osvajanju bodova spasa.

Joško Matijašić, Danko Gašparović, Milan Domitrović i Nenad Plivelić

Stevo Šlat, Tomislav Grdić, Nikola Neralić i Josip Skorić